Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kienk kicsit hurkásabb volt...

A kienk kicsit hurkásabb volt kicsi gyereke, mikor kezdett el megnyúlni?

Figyelt kérdés

Kislányom hurkásabb alkat. Nem eszik többet az átlagnál, ilyen a tesalkata. Viszont nagyon kiakaszt, hogy gyakran lekövérezik, ledundizzák. Én úgy szeretem ahogy van, de nagyon bánt, hogy bántják, Akinek ilyen testalkatú volt a gyereke mikor kezdett el megnyúlni? Kislányom most 22hónapos.

Előre is köszi!


2011. jún. 9. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel szuletett? Ti milyen magasak es hany kilok vagytok?
2011. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3950g-mal 51cm-re született. Most 14kilo és 88-90cm.
2011. jún. 9. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudok "időt" tippelni neked, csak a gyereked leírásában magamra ismertem! :-)

Őszintén szólva szégyellem a csecsemőkori fotóimat. Tudod én voltam a világ leghurkásabb gyereke! A tömzsi pofám még hagyján, de a lábaim! Látszik, hogy a cipőt alig lehetett megkötni a lábamon. Szoknyás képeken meg a vastag lábam és hogy a térdem körül csak úgy csüngenek a rétegek! A szüleim meg még le is fotóztak, hogy nem szégyelltek engem, nem is értem! Borzasztó! De mára már röhögök az egészen, amellett, hogy igyekezem rejtegetni azokat a fotókat... :-)


Mikor tanul egy gyerek járni?

Na mert én akkor még hájas voltam. Majd utána fokozatosan eltűnt. (Bár szerintem a combom azóta is hájas, de mindegy.) Szóval ovis koromban már teljesen átlagos alakom volt, és utána is, azóta is. Pedig sokat ettem, de a családunk olyan átlagos testalkatú, én is így alakultam.


Szóval én arra gyanakszom, hogy mikor már tudtam biztosan járni-kelni és elkezdtem futkározni, akkor tűntek el a hurkák...

2011. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, hat szerintem 14 kg nem olyan borzasztoan sok. Egy ismerosom kislanya arrol volt hires, hogy nem lehetett a hurkakat megszamolni rajta, 3 evesen teljesen normalis testalkatu volt.

Azert kerdeztem hogy ti milyen sulyuak vagytok, mert ha inkabb normal vagy vekony, akkor biztos o is olyan lesz kesobb, de ha inkabb molettebbek vagytok, akkor lehet o is ezt orokolte.

2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi. A kérdésed második felére nem vélaszoltam. Férjem is és én is magasak és vékonyak vagyunk, ezért remélem,hogy majd leszaladja,habár szerintem így is nagyon édes.

Köszönöm az eddigi válaszokat és várok még tapasztalatokat.

2011. jún. 9. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
3500 g és 55 cm el született a kisfiam, most 20 hónapos, 12-13 kg, de nem tudom hány centi 86-os ruhákat hord, olyan másfél éves kora után kezdett megnyúlni. Kisbabának kifejezetten dagi volt, most inkább olyan átlagosnak mondanám. A férjem nagymamája gyerekorvos volt, mindig azt mondta, hogy az a jó ebben a korban ha egy kicsit dundi, mert jön egy betegség és pillanatok alatt lefogy 1-2 kg-ot. A lényeg hogy egészségesen egyen, és ne foglalkozz azzal ki mit mond.
2011. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj akkor nem kell aggodt, egesz biztos nem marad hurkas, ha ti is vekonyak vagytok :-)
2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!