Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz ha akkor jön össze a...

Mi lesz ha akkor jön össze a kisbaba, ha elkezdtem dolgozni?

Figyelt kérdés

Jövő hónaptól már gyest kapok,a munkáltatómnak már jeleztem,hogy vissza mennék dolgozni gyes mellett.

Viszont már fél éve próbálkozunk a kis tesóval de még nem sikerült sajnos :(


2011. jún. 9. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a munkaköröd és mennyi a fizud. Értem itt azt, hogy ha magas a fizetésed, és a tgyásod is magas volt, akkor ha 6 hónapot végigdolgozol (180 napot), ami szabi, munka és betegszabi (15 nap - ha van még, nem tudom pontosan ilyenkor van e) akkor a tgyásodnak ismét nem lesz maximuma, a gyed meg marad a régi. Ha kevesebb a fizud, akkor meg addig dolgozz, amíg jónak látod, ha így több pénzt kapsz, majd elmehetsz táppénzre.

Ezt neked kell kikalkulálnod, de kérdésedre válaszolva, elvileg semmi baj nem lesz, csak örültök a tesónak.

Én is ebben a cipőben járok, azzal a különbséggel, hogy én még nem tudom, hogy megyek e vissza, vagy nem, de ha augusztusban is megjön, akkor visszamegyek és a 6 hónapot ledolgozom. Bár én az első gyerkőcnél 4 hónaposan már táppénzre mentem, mert emberekkel foglalkozom, nem hiányzott, hogy 6 hónapos terhesen a fejemet üvöltsék le, mert valami bajuk van.

Sok sikert a picihez!

2011. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,és a jó kívánságot!

Minimálbért kapok!

Én is sok sikert kívánok a picihez!!!!!!

2011. jún. 9. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

:-) Hát, ez általában így szokott lenni!

De nem baj, a lényeg, hogy jöjjön a baba! Sok sikert!

2011. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!