Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba van a családban, de a...

Kisbaba van a családban, de a 2 évest nem javasolja beoltani influenza ellen az orvos. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A nagyobbik fiam,nagyon igényli a gyerektársaságot,épp ezért akartam az oltást, hogy a kicsit is védjük, de szerinte inkább kerüljük el őket, így a himlt is elkerüljük.Csak hát a családban is van gyerek,és ha ők hozzák?A kicsit féltem nagyon.Most eljöttem oltás nélkül, de a kisbarátokat már mind beoltotta egy másik orvos.
2011. nov. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi sem oltatunk. gondolj arra,h a többieket beoltották már, ti nem fogjátok tőlük elkapni, velük nyugodtan találkozhattok már.
2011. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyermekorvos nem javasolja az influenza oltást 3 éves kor alatt. Adj neki c vitamint+béres cseppet, sok gyümölcsöt, az erősíti az immunrendszerét.
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az gyerekeim orvosa oltás párti. Ennek ellenére nem javasolta az influenza elleni oltást.

Szerinte sokkal több a másfajta felső légúti megbetegedés, és sokkal gyakoribb. Ezeknek is rengeteg szövődményük lehet, nem megfelelő kezelés esetén.

Az influenza ugyan sokkal jobban ledönti az embert a lábáról, de nem veszélyesebb a többi betegségnél.

Az én gyerekeim himlő elleni oltást kaptak, és prevenart.


A 2 évesnek az immunrendszerét támogasd meg sok mézzel, citrommal, homeopátiás szerekkel. Hosszútávon nem mindig az oltás a legjobb.

2011. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én hallgatnék az orvosra.


a baba anyatejes? akkor nem szoktak elkapni semmilyen fertőzést.

2011. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Homeopàtia: oscilliococinum. Hetente egyszer egy kis üvegnyi, 10 ml vízbe feloldod nekik, ti is szedhetitek. Tv-ben is reklàmozzàk. Èn tavaly tèlen terhesen is szedtem mert sokat voltam emberek között, egyszer se lettem beteg pedig a fèrjem is az volt (ô nem szedte). Most a picikèmnek is adom, heti 1-szer de a doki azt mondta 1 èves kor alatt a filoa 1/3-a neki a heti adag. Ràadàsul 1000Ft alatt van egy doboz, 6 adagot tartalmaz. Tehàt a fiadnak 6 hètre elegendô.
2011. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk orvos és gyógyszerész is van a családban, tőlük szoktam tanácsot kérni. Azt mondták, hogy a kötelező védőoltásokat nyugodtan megkaphatja (komoly aggályaim voltak a 15hós oltással kapcsolatban), ezek már tesztelt oltások, viszont ilyen szezonális jellegű influenza oltásokkal kapcsolatban nincs ismeret, hogy mi lesz hosszú távon a hatása. Nem vagyok egy oltás-párti, pl. én a bárányhimlő ellenit sem fogom beadatni. De nagyon jó ötleteket írtak, amivel megelőzheted. A homeós bogyókat családilag mi is elkezdjük szedni.
2011. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!