Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rendes ásványvíz megfelelő...

A rendes ásványvíz megfelelő egy 13hós babának?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom, hogy babavíz, én ásványvízből csinálok a kislányomnak (szénsavmentesből) szörpit, abból amit mi is fogyasztunk. Szerintetek ez megfelelő neki, vagy káros lehet a nagy ásványianyag tartalma miatt?

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 9. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Janát vagy a Szentkirályit ajánlom neked, a lányom ezeket issza!
2011. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éves koráig Jana babavizet adtam neki, azóta Szentkirályit adok, mert az adható babáknak. Olcsó vizekkel nem kísérleteznék.
2011. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs babám, de tuti, h olcsóbb ásványvizek között is van olyan/ nagyjából egyező ásványianyag- tartalmú, mint pl a szentkirályinak, vagy a janának. Persze ha számít azért az a pár forint.
2011. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Spar Verde vizet fogyasztunk, olcsó, de jó minőségű, magyar víz.
2011. jún. 9. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

nem olyan régen volt az indexen egy jó hosszú cikk, amiben összehasonlították az ásványvizeket + a csapvizet

és az eredmény megdöbbentő! még az Evian sem sokban különbözik a jobb minőségű csapvíztől !

szóval szerintem mehet a sparos víz :)

2011. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na meg is találtam:

[link]

2011. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es sima csapvizet adok neki forralatlanul 6-7 honapos kora ota. Amugy nem kotekedesbol, de a szorp miatt kellene inkabb aggodnod, arra nem sok szuksege van, sima vizre viszont nagyon is.
2011. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elméletileg nem. szentkirályit vagy babavizet lehet, azok nitrit mentesek. a többiben van és nagyon nem jó ennyi idősnek! mondjuk a szörp se jobb :/
2011. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!