Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgösebb ma?

Más babája is nyűgösebb ma?

Figyelt kérdés
Az enyém 2 napja tiszta hiszti.Semmi nem jó.Sír mindenhol,mindenhogy,se ölbe,se játsszva,sehogy nem jó.Nem a hasa fáj,nem éhes,tisztába van téve.Már kezdek összeomlani idegileg,eddig normális volt.
2011. jún. 10. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet! :D Ki vagyok már készülve teljesen. Semmi nem jó, sehogy nem jó. Ha leteszem, az a baj, ha felveszem, az a baj.

Még jó, hogy hosszú hétvége jön, plusz a férjem kivette a kedd-szerdát szabinak! Jó lesz kicsit pihenni végre, mert már offon vagyok! :(

2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én 5 évesemnek meg kezdődik a nyári szünet,csak nekem meg segítségem sincs.A férjem dolgozik.:(Ez még csak rosszabb lesz holnaptól.Sírni tudnék..csak már nem tudok.Most itt ül az ölemben,most épp elvan,de ki tudja meddig tart.Ha lerakom tuti ordít.Készen vagyok:(
2011. jún. 10. 11:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet h a foga jön??3 hónapos és könyékig a szájában van a keze.Nem kicsi még ehhez?
2011. jún. 10. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:

a fog kibujása elött már 1-2 honappal fogzanak, nyálzanak, fájhat is neki, vagy szomjas.

az enyém 11 honapos tegnap készitett ki

2011. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A foga még nem hiszem, hogy jön, de a fogcsírák már mocoroghatnak. Nálunk is 3 hónaposan kellett 1-2 napig rágókázni, meg kenegetni neki, mert szenvedett. Aztán el is múlt. De szerintem szimplán a frontok zavarják szegénykét!
2011. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónapos lánykámat is megviseli nagyon a hideg front, ké három napja tiszta nhyafi:(:( Szintén nem jó neki semmi, de nálunk közbejött még a fogacska is, úgyhogy nem egyszerű.

Ráadásul ma én is tiszta depi, idegbeteg vagyok, utáom a frontot!!!!!!


Kitartást!!!!!!!!!

2011. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is a frontra fogtam,a pocimban is izgett-mozgott a hidegre,a hidegfrontra is született,szóval akkor tényleg ez lehet.De jó:S

Nektek is kitartást!!!

2011. jún. 10. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

De jó hogy írtál, már azt hittem valami baja van a fiamnak, úgy üvöltött reggel induláskor, hogy alig kapott levegőt.

18 hónap alatt ez volt össz-vissz a második alkalom, egyébként nagyon nyugodt kiskölyök. Sem sétálva, sem a kocsiban ülve nem volt jó, csak ordított. Aztán később volt még egy kisebb "roham", esik-kel, csetlik-botlik, semmi sem jó neki.

Már leraktam, mondtam neki, legyen szíves kipihenni délutánra a hisztit, mert apának megyünk öltönyt vásárolni.

2011. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de jó olvasni, hogy nem csak nálunk van nyünyüparádé 2-3 napja. 7 hónapos a Lányom, 3 napja másfél órával korábban kel, utána tiszta nyűg, mert még fáradt, de nem alszik vissza, max fél órára. Se az nem jó, ha kézben van, se az, ha nincs. Enni sem nagyon akar, a cici sem igazán kell, pedig az aztán mindig jolly joker! A foga nem jön, minden OK vele, szerintem a hidegront zavarta össze - legalábbis remélem és azt is, hogy gyorsan túl leszünk rajta, mert nagyon fárasztó!!!! Kitartás mindenkinek!
2011. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem h vmi baja van,mert csak feküdt hason mozdulatlanul és világfájdalommal sírt.Mit sírt,ordított.A frászt hozta rám.15 perceket alszik,persze úgy h fél órán át hordozom,altatom.Elmehetne ez a front mert már nagyon sok az elmúlt 3 nap,azóta szenved.Tegnap volt a csúcspont:S
2011. jún. 10. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!