Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgösebb volt ma?

Más babája is nyűgösebb volt ma?

Figyelt kérdés
Az én kislányom egész nap csak nyafizott:(Mindig csak aludna.Más babája is ilyen volt ma?
2011. aug. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
lányom 9 hónapos. 3 napja nyűgös. délelőtt még csakcsak, de délután már nem akar aludni, és este nehezen alszik el, de alszik reggelig. telihold, front, fog.
2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én 17hónapos lányom egész nap tiszta hisztérika. Torka szakadtából ordít,semmi nem jó neki. Biztos hogy nincs baja! A déli alvást fél 4re kitolta,sehogy sem akart elaludni. Pedig csak 1xalszik napközben,és 8kor kel.
2011. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos lányom dettó. Már az agyamra ment ma. :( Estére ide is ért a vihar, tombol kint a szél, tuti ezt érezte. :)
2011. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23 hónapos kisfiam alig akart fél 1-kor aludni menni ,tegnap volt az arcmosós hiszti !
2011. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez ment!De már 3 napja.

A 3 évesnél, de a még az 1 évesnél is.

2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21 hónapos, alapjáraton nyugodt fiam ma tiszta gyagya volt. Pl. ránk ütött, sose csinált még ilyet; nem akart aludni, majd 2 órát aludt; mindent dobált.
2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21 hónapos kisfiam sem volt ma egy angyalka:)

Semmi nem volt jó,anya,anya,anya mindenért.Már kikészültem teljesen 11-re mikor elaludt és du.fél 3ig aludt!Már fel akartam kelteni,mert ilyen sokat még egy huzamban nem aludt sosem.Gondoltam,na jól kialudta magát,minden happy lesz.Aha!Vacsi nélkül,hiszti ezerrel elaludt a kakaóval fél 8kor.Már annyira nem bírt magával,hogy fürdés előtt nekiment az ajtónak,majd orra bukott a semmiben...szóval,mit mondjak...örülök,hogy vége van ennek a napnak,mert katasztrófa volt!

2011. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk is borzaszto volt. 4 honapos a fiam, alapjaban elvan a jarokaban, gagyog, forog. Ma csak kezben, de meg igy is nyűgos, siros volt. Csak cicin volt csend. Remelem javulni fog a helyzet. Ma meg 2 oltast kap... "Juhé" :)
2011. aug. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnapi nap az katasztrófa volt! 8 hetes a kislányom, kb. 1.5 órát aludt egész nap. Már annyira fáradt volt,h azért nem bírt aludni! Semmi és sehol nem volt jó, még a nyugicici sem vált be! :(
2011. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!