Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove fürdető balzsamról...

Babylove fürdető balzsamról tapasztalat? Hogyan kell használni? Azzal kell fürdetni vagy a habfürdőként vízbe nyomni? Allergiát okozott valaki babájánál?

Figyelt kérdés
Jók a babylove-os termékek?
2011. jún. 10. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kaptunk a családtól ilyen fürdetőt ajándékba. Én úgy használtam, hogy a vízbe nyomtam és ott szétkevertem egy kicsit. Nem volt rossz de egy kicsit a babám bőrét szárította nagyon kell utána kenni hídratálló krémmel.

2011. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


3 hónapos kora használjuk, most 6,5 hónapos a kisfiam. Mi nagyon szeretjük, eddig a sima volt egy pár hete vettünk "jó éjt" fürdetőt, ennek kifejezetten tetszik az illata ( a másiknak is nagyon jó). Mi mindig a fürdővízbe nyomjuk és ott felhabosítjuk. Mi amúgy minden fürdés után "leöblítjük" a gyereket :) tiszta vízzel, a gyógyszertári fürdetőt is lemostuk. Nagyon tetszik neki ahogy apja végig locsolja egy kancsó vízzel.

2011. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aztaa mennyi "mi"-t használtam, bocsi :)
2011. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!