Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kisfiam a hajnali...

3 hós kisfiam a hajnali etetés után bealszik, majd egy másfél óra múlva arra kelek, hogy nyújtózkodik és nyögdécsel az ágyában, vajon miért csinája ezt?

Figyelt kérdés
Se nem alszik, de nincs fent teljesen se. Ez akár egy óráig is eltarthat, és nem tudom, hogy miért csinálja. Másnak is csinál ilyet a babója?köszi előre is a válaszokat.
2009. márc. 20. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónapos a kisfiam és rögtön az etetés után ezt csinálja.. Mármint bealszik az etetésnél, aztán amikor visszateszem az ágyába, akkor nekikezd a nyújtózásnak, nyökögésnek, gőgicsélésnek... És mivel mi egy szobában alszunk vele, én kimegyek a nappaliba a kanapéra, mert nem tudok tőle visszaaludni... Az apukája meg fel sem ébred :) Én sem tudom mitől van ez... Egy idő után aztán abbamarad és alszik, de legalább 1 órán keresztül ő is nagyon éberen alszik...
2009. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ezt akar en is irhattam volna, szorul-szora igy van nalunk is! Hajnalban kajcsizik (tapszeres) elalszik, majd egy fel ora/ora mulva elkezd nyujtozkodni, es egyik oldalrol-masikra forgatja a fejet, de olyan erovel, hogy hihetetlen, hogy nem ebred fel, nagyon nyugtalan, en sem tudom mi lehet az oka. azt olvastam valahol, hogy amikor van egy fejlodesi ugras, (ujat tanul stb), azt nehez feldolgoznia es talan attol ilyen nyugtalan.

de en is varom a valaszokat, hatha valaki okosabbat tud!

2009. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, az én lányom is csinál ilyet! van hogy hajnali 3-kor erre ébredek. Szuszizik, nyögdécsel, nyujtózik, majd visszaalszik. Mi úgy hívjuk ezt hogy "kucogás". Van hogy egy órát is eltart, én ilyenkor persze nem tudok aludni, mert azt várom hogy mikor ébred és sír. Reggel 6-7 között is hasonlót csinál, ekkor már ébredezik.

2009. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
detto:) kisfiam nem csak kaja után csinálja, csak úgyis. fejét forgatja, dobálja, nyög, de ébred fel!! össze vissza mocorog...azt hittem csak nekem ilyen:)
2009. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi NEM ébred fel azt akartam írni, kimaradt a nem:)
2009. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
nem fáj a pocija?esetleg a puki kinozza.
2009. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálja! Hihetetlen ahogy csapkodja a fejét jobbra-balra. Ahogy nyügdécsel, nyekereg olyan imádnivaló még hajnalban is! :-) Bár, ha álmos vagyok nem örülök ennyire! :-(
2009. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy látom sok babó csinálja, így valszeg ez "rendjén" van, de tiszta megoldást látom senki nem tud, hogy miért is van ez. (Lehet tényleg annak van igaza, aki azt írta, az ugrásszerű fejlődés miatt és hogy nehezen dolgozzák fel...de miért pont hajnalban, amikor az ember jót aludna.... :))) Soká fogjuk kipihenni magunkat :)
2009. márc. 20. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! az én fiam akkor csinálja ezt, ha még van odabenn büfi! próbáljátok ki, hogy ilyenkor felveszitek és előre-hátra döntitek finoman!

én is csodálkoztam a viselkedésén, míg rá nem jöttem, ez a baj :)

ja és úgy tudtok még erről megbizonyosodni, ha nagyon finoman az ujjbegyetekkel megütögetitek a pocak felső részét. ha dobozosan "szól", ott a büfi...

2009. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!