Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elég csúnyán köhög?

Kisfiam elég csúnyán köhög?

Figyelt kérdés

Vigyem egyből az ügyeletre vagy adhatok még neki valamit a meleg teán kívül?

5 és fél hónapos.


2011. jún. 11. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én meleg teát sem adnék:(Az nem használ....

Napi 2x fél calcimusc ampulla.Ha az orra is folyik akkor szívni sokszor!!!

Ha nem lázas én nem rohannék azonnal ügyeletre,de ha rosszabbodna vagy más tünet is jelentkezik arror lássa orvos...

2011. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 Cebion csepp gyümölcslében, vagy anyatejben/tápszerben feloldva.Az én lányom egyszer volt beteg, ő is köhögött, és így kellett neki adnom a C vitamint.Ő nem kapott antibiotikumot, csak Sinecod szirupot naponta kétszer, és Nurofent a lázára/torokfájására.Szerencsére 3 nap alatt túl volt rajta, és mi is sűrűn szívtuk az orrát.A lényeg, semmit ne adj neki, amíg az orvos nem mondja a C vitaminon kívül!!Az is lehet, hogy félrenyeli a sok nyálát, és azt köhögi fel, de ha száraz, vagy hurutos a köhögés, én elvinném orvoshoz!!
2011. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel itt nem orvosok válaszolnak én nem hagyatkoznék mások tanácsára ez esetben. Már csak azért sem mert elég kicsi babáról van szó.Arról már nem is beszélve, h így neten keresztül nem tudjuk meghallgatni a tüdejét, h el lehessen dönteni, h milyen kezelés kell neki. A köhögést komolyan kell venni minden életkorban, de ilyen kicsi gyereknél pláne. Szerintem vidd el orvoshoz minél előbb. vnő
2011. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!