Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami csúnyán megcsípte a...

Valami csúnyán megcsípte a kisfiam, megmutassam dokinak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, bekentem fenistillel, de ma még jobban piros és kemény is neki, megmutassam dokinak, tud egyátalán kezdeni vele valamit? Nem lakunk túl közel az orvoshoz :-( ja: 14 hónapos
2010. máj. 26. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tuti megmutatnám, még ha 70 km-re is lenne. A fensitil nem minden csípésre jó, és a gyerekek bőre érzékenyebb az ilyen kenceficékre.
2010. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

persze én is minden gonddal azonnal rohannék, de már valahogy hülyén érzem magam, hogy 14 hónap alatt 1 kezemen megtudom számolni hány olyan hét volt, hogy nem voltunk a dokinál, persze inkább mint hogy baj legyen, na de milyen csípés lehet???

-ha darázs lenne az bedagadna, égne, fájna neki

-ha szúnyog az kisebb lenne, bár neki az is nagyon látszódik

-pók lenne, na de avval mit csinál a doki?

2010. máj. 26. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet semmit, de lássa. Van olyan akit már "jó ismerősként" köszönt a gyerekdoki, de tudod még mindig "jobb félni..."!
2010. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is bedagad mindenféle csípésre. Sőt, a múlt héten kis láza is volt, mert volt a fején 3-4 szúnyogcsípés. Fenistil cseppeket kell neki adni. 3×20cseppet. Igaz, ő 2éves. Nektek lehet, hogy kevesebb is elég.
2010. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy hangya csípte meg az udvaron, mert apát is pont az csípte meg és ugyanolyan neki is :-(
2010. máj. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!