Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyis kérdés: mi a különbség...

Fütyis kérdés: mi a különbség - tünetileg - a letapadás és a szűkület között?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik fiamnak le volt tapadva, nem tudtam hátrahúzni rajta a bőrt.3 éves volt amikor elvittem egy jó nevű sebészhez, meg is csinálta neki, de úgy, hogy csak félig lehetett hátrahúzni, mondván, hogy innen már tovább fog engedni:(Mondanom sem kell, hogy nem így lett.

Most lett 4 éves és múlt héten begyulladt csúnyán a kukija, elvittem ügyeletre, ott teljesen hátrahúzták neki a bőrt, nagyon sírt, még mindig érzékeny neki.

A kicsinek is le van tapadva, de az biztos, hogy ha egyszer elviszem a sebészhez, akkor kérem, hogy teljesen húzzák hátra neki, ne csak félig, ne kelljen neki is kétszer szenvedni:(

Szűkületet még nem láttam, de szerintem azt nem lehet csak úgy lefejteni és visszahúzni, biztos szükség van vmi egyéb beavatkozásra, hiszen ott szűk a bőr.

2011. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom ha szűkületes akkor nem jön hátra a bőr egyálltalán és akkor problémás nagyon ha pisilni se nagyon tud,és fáj neki...
2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak le volt tapadva, azt mondták a kórházban, hogy nem kell huzogatni, majd 2 éves kora küröl megmûtik. Aztán a védônô rámszólt, hogy dehogynem húzogatni kell. Na onnantól minden fürdésnél próbáltuk 2-3x hátrahúzni óvatosan, ám picit erôltetve. De nem láttunk rá reményt, mert meg se mozdult. Olyan kis csôre :) volt elôl, semmi nem látszott a makkból, de nem volt problémája a pisiléssel. Aztán most 10 hónapos kora körül - láss csodát! - szépen elindult és most 11 hónaposan már majdnem tökéletes. :)) Nem használtunk semmilyen krémet és nem fájt neki.
2011. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!