Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok a babának...

Mikortól adtatok a babának cseresznyét?

Figyelt kérdés
Az babám 11 hónapos és kinézte a számból adtam neki egy kicsit nagyon izlett neki, igaz ő mindent megenne! Attól félek hasfájásan lesz tőle ha többet adok!
2011. jún. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár szemtől semmi baja nem lesz, nyugi. Elvileg 8 hónapos kortól bevezethető, de sajnos olyan gyümölcs, ami eléggé puffaszt. Ezért én héja nélkül adtam, és persze nem sokat, kis maréknyit maximum.
2011. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos, egy-két hete adtam neki cseresznyelevet (szűrőn passzíroztam), de a nagyanyja bátrabb volt, aprítóban ledarálta pépre és egy maréknyit megetetett vele! Sosem láttam még ennyire tátani a száját semmiért :-) Nem lett baja, azt sem vettem észre, hogy a hasa fájt volna..
2011. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!