Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseresznyét héjával vagy héja...

Cseresznyét héjával vagy héja nélkül adjam 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Héja nélkül, mert sajnos eléggé puffasztó gyümölcs.
2011. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én héjával adom 10 hós kora óta. leturmixolva. de felezve is elnyammog pár szemet. ő nagyon szereti, és bírja. védőnő szerint csak pár szemet szabad egyszerre, de a lányom 1,5 dl-t is meg tud enni gond nélkül.
2011. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérlek, kérlek, kérlek... Küldj egy képet magadról, miután meghámoztál egy cseresznyét. Én a magozás után is érdekesen tudok kinézni. :)
2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én adom neki a héjját is és semmi baja nincs. Ne adj neki egyszerre sokat és szép lassan hozzászokik. Ha mindentől óvjuk soha sem fog tudni enni semmit, mert mindentől fájni fog a hasa.
2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Ma kapott először és elővigyázatosságból héja nélkül adtam. De háááát, nem semmi volt lehúzni a héját, ezért kérdeztem... :-))) Persze nagyon ízlett neki és addig követelte, míg kb. 5-6 egész szemet megevett... nem tudtam, hogy puffasztó, így most csak remélem, hogy nem fáj tőle majd a hasa. 10-kor kapta, akkor mikor számíthatók a hasfájásra???? :-( Eddig nagyon jókedvű volt, semmi baja nincs...
2011. jún. 14. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
En is hejastol adom neki 9-10 honapos kora ota. Kiszedem a magot es felesbe ele teszek par szemet es o felszedegeti.
2011. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kb.6 óra múlva, tehát talán a babádnak sem okoz gondot.
2011. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!