Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 évesemnek adjak dobozos...

1,5 évesemnek adjak dobozos tejet?

Figyelt kérdés

kisfiam 1,5 éves, babatejet iszik. nekem ételallergiám van többek között, azt nem lehet tudni, hogy a tejre allergiás vagyok-e. ezért a dokink azt tanácsolta, 3 éves korig babatejet adjunk neki. én 2 éves koráig gondoltam de most bajban vagyok, nem lehet a környékünkön semmilyen babatejet kapni és keddig elég csak. most kedden vagy elkezdek üzletről üzletre járni hátha valahol ráakadok vagy kap tejet! (főzelékkel már evett de azt ugye jól összeforraltam)

szerintetek? és ha bevezetném a tejet hogy csináljam, vízzel hígítsam? a dobozos tejet ugye nem kell forralni, jól tudom?


2011. jún. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízzel ne higítsd. 2,8-as tejet adj neki,nem kell forralni. Először csak keveset,ha nincs semmi baja,akkor adhatsz többet is neki.
2011. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt, hogy hol lehet babatejet kapni, ők biztos tudják.
2011. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Patikában kerested? Vagy megrendelheted a Brendon Webáruházában, 5000 Ft felett ingyenes házhoz szállítás van. Most akciós is néhány termékük, így be is tárazhasz belőlük.
2011. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem forraltam a dobozos tejet. Először csak kis mennyiséget adj neki és figyeld meg , hogy lesz -e valami baja tőle pl.bőrén kiütés , kipirosodás , hasmenés. Ha nincs semmi baja , akkor növeld fokozatosan az adagot.

2011. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!