Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Love pelenka akciós lesz...

Baby Love pelenka akciós lesz a dm-ben csütörtöktől 4-es méretben 84 db van mennyi szokott lenni a 3-ban? (Dobozos Jumbo Pack csomagolás)

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
3-masból 100 db van a dobozban, ha ezt kérdezed. Mennyi lesz az ára???
2011. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4199.- a képen négyes van de azt írja lesz több féle is remélem 3-as is lesz!Persze ha van még vedd igénybe az 50 pontnál felhasználható 25%-os joker kedvezményt is!Akkor pláne nagyon jó az ára!
2011. okt. 18. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
sajna én sem tudom a 3-asban mennyi van. de ez nem akciós mert egyébként is ennyi szokott a 4-es pelusnak lenni az ára. azaz két hónapja ennyiért vettem, gondolom nem volt nagy áremelés azóta.
2011. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnap vettem, és ennyibe került igen, az 5-ös megapack dobozos, úgyhogy szerintem nem akciós lesz, hanem csak reklámozzák a saját terméket a szórólapon.

Viszont van kartondobozos pampers itt fehérváron a fő utcán tutira, az is megéri a joker kuponnal.

2011. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, 100db van benne, de nem akciós, csak beletették az újságba. Én is nemrég vettem és gondolkoztam a dobozos pampers peluson is, de még mindig a babylove az olcsóbb. Jokerrel és 15%al 30ft alatt van darabja!
2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!