Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedett ma a babátok?

Hogy viselkedett ma a babátok?

Figyelt kérdés
az én 1 hós kislányomat nem tudtam ma elaltatni délután,és nagyon nyügi..
2011. jún. 12. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom fél éves. Hümmög, nyafog, dörgöli a szemét. Nagyon álmos, de véletlenül se akarna elaludni...
2011. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

remélem ez csak most van így,mert ezt napokig nem tudnám elviselni..

2011. jún. 12. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
5 és fél hós kisfiam, ma iszonyat nyűgös volt... 2 óránként akart szopizni, de enni nem sokat evett, sikongatott, alig bírt elaludni (pedig jó alvó). Ilyenkor már fürdetni szoktam, de most ájult be, remélem nemsoká felébred, különben attól tartok, éjszaka nem fog aludni... :S
2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy holnapra elmúlik. A végén nagy nehezen sikerült elaltatnom, aztán majd ébreszthetem a fürdéshez :) Szerintem valami front lehet, legalábbis az én fejem is fáj, gondolom ő is ezt érzi.
2011. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma jókedvű, semmi nyűgösség nem volt! (eddig legalábbis :D)
2011. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos kislány, semmi gond nem volt, átszundította az egész délutánt, úgy kellett felébreszteni:)
2011. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hetes baba, ma délelőtt nem sokat aludt, csak a kocsiban, de ez azért volt, mert apósoknél voltunk 2-3 órát, és volt ott majdnem 2 éves gyerkőc, aki iszonyat lármázott. :S Délután szépen aludt kb. 1,5 órát, amikor evett, és most fél 7-kor séta volt, akkor is aludt, aztán mikor hazajöttünk, most fogjuk kelten fürcsizni, aztán kaja, alvás. :)
2011. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém tündér volt, viszont éjjel 5x ébredt :(((


(4 hós töki)

2011. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!