Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedett babátok 2...

Hogy viselkedett babátok 2 hónapos oltások után. /amit a két combjába adnak. Volt mellékhatása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt mellékhatása, nem lett tőle semmi baja.
2011. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Azt a délutánt végigbőgte szegényem (azóta is minden oltás után), a 2 hónaposnál viszont a következő napot szinte teljesen átaludta. Teljesen ki volt ütve, csak evett, meg aludt.
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Anno én is kiírtam ezt a kérdést, olvasd el a válaszokat ha gondolod!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
az enyémet a prevenál kiütötte, egy gyors reakcio volt, a doki is nagyon megijedt, azt mondta 4 év alatt ilyet nem látott, de pár perc alatt helyre jött, nem is kellett neki allergia elleni sze, azota egy éves, a prevenál másik felét nem kapta meg . amugy csak borogattam 3 napig a combjait de semmi baja nem lett.
2011. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a védőnő mondta, hogy csak akkor adjuk a fél kúpot, ha láza van, így kelhettünk fel hajnal 1-kor. Az oltás után közvetlenül nagyot aludt a babakocsiban a picur, este sem volt semmi baja, 3-kor kapta az oltásokat délután. Aztán hajnal egykor sírásra ébredtünk, akkor volt hőemelkedése, úgyhogy fél kúp. Aztán semmi, a további napok ugyanolyanok voltak, mint máskor.

A 3 hós most volt, az jobban megviselte, 2 napig nyűgös volt utána, nehezen, keveset aludt és másnak is volt még hőemelkedése, de azért túlélhető pár nap volt.

2011. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A két hónapos oltást nagyon nehezen viselte. Két napig hőemelkedése volt, és kerek egy hétig nagyon-nagyon hisztis és nyűgös volt szegénykém.
2011. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk sem volt semmi baj, csak 1 kis sírás a szurinál. Hőemelkedés, esetleg láz előfordulhat. Nekem a védőnőm azt mondta, ha késő délutáni órákban kapja az oltást, este a biztonság kedvéért kapjon kúpot. Én feleslegesen nem akartam adni neki, ezért inkább másfél óránként felkeltem hozzá és ellenőriztem, hogy van-e láza. Azért ezzel vigyázni kel, mert hőemelkedésnél sír, jelzi, hogy vmi nem oké, de ha lázas a baba, akkor nem sír! És hajnalban ezért nem lehet észrevenni, ha belázasodik. Ha úgy érzed biztonságosabbnak, akkor inkább adj 1 FÉL! kúpot. Ha bepirosodik az oltás helye, akkor szobahőmérsékletű vizes ruhás borogatást lehet rá tenni.
2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Mintha misem történt volna,de tényleg!Ezek már nagyon jó vakcinák,hőemelkedést is csak elvétve okoz a dokink szerint is.A nagyobb fiúnknál a 15 és a 18 hónapos oltás okozott némi mellékhatást a többi nem,a kicsinél egyenlőre egyik sem.3 éves és egy 8 hónapos fiúk anyukája
2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi! Egy kis nyüszi, amikor beadta, de csak abban a pillanatban! De utána se semmi!
2011. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem négy gyerekből három belázasodott! Lázcsillapító ellenére 2 napig lázasak voltak. Egyiküknek 39 feletti láza is volt.😟
2018. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!