Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második keresztnév fiúnak?...

Alinaaa kérdése:

Második keresztnév fiúnak? ötletek?

Figyelt kérdés
Hegyi Sebastian Dante? Kinek hogy tetszik?De várnám az ötleteket: Hegyi Sebastian .....?
2011. jún. 12. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén?Kerekedett a szemem....nem mondom h csúnya,de nem tetszik.Alapból a Sebastian nem,igy nem tudok tippet írni.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon éltek? Csak mert nem mindegy, hogy melyik országban milyen a hangzása.
2011. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sebastiant nem adnám, ha Mo-on élnék, inkább a Sebestyént. Második keresztnévnek egy kevésbé különlegeset választanék.
2011. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húhűhe, hát ezt a nevet én sem adnám, bár tény, hogy számít, hogy hol éltek. Ha külföldön, akkor talán oké a Sebastian, de a Dante tényleg túlzás lenne emellé a név mellé. Másodiknak valami lágyabb, egyszerűbb név kell. Ha kell egyáltalán.
2011. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ha egy szlovákiai magyar család külföldinek számit, akkor külföldi. Eddig eltökélt voltam a CSAK Sebastian mellett, ami a férjemmel közös döntés(ami nálunk nagy szó), de tetszik a Dante(itteni anyuka hatására). A 2 név,meg azért jött szóba, mert a fiunk Márk Dániel.

Hát dilemmázok:)

2011. jún. 12. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Sebastian. Esetleg Patrik?
2011. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Sebastian nekem sem tetszik,így nehéz másodikat kitalálni mellé. Én is szlovákiai magyar vagyok (vagyis most már teljesen magyar), mi a kisfiunkat Andrásnak neveztuk, ez szinte minden országban megállja a helyét, a megfelelo formában. Szerintem jól hangzana a Hegyi Szabolcs Dante. Ha a Sebastianhoz ragaszkodtok, az mellé tényleg valami egyszerubb kellene, ha mindenképp akartok második nevet is, mert ez már magában kulonleges.
2011. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

TETSZIK!

Nekem az egyik fiam Ruben Dante.

2011. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi az oszinte valaszokat, bocsi de nincsenek ekezeteim.

Azt hiszem ugy dontottunk marad csak a Sebastian magaban.:)

2011. jún. 17. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttetek! A Sebastian magában is elég "erős" név. Elsőre nem tetszett, de nem is rossz :)
2011. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!