Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellplasztika kisbaba mellett....

Mellplasztika kisbaba mellett. Van aki így vágott bele?

Figyelt kérdés

Szoptatás után vagyok. Ősszel meg szeretném csináltatni a melleimet amik a szoptatás miatt lógnak, plöttyettek. Viszont akkor lenne kislányom 7hós.


Meddig nem lehet emelni?


Ha arra gondolok hogy várok még egy évet akkor is kellene emelgetni a kislányomat, utána pedig már szeretnék visszamenni dolgozni.


Szóval nem tudom mit tegyek, vágjak bele és kérjem anyósom segítségét arra a pár hétre, vagy......!



És a vagy után nem tudok mit mondani ezért várnám azoknak a válaszát akik kisbaba mellett vágtak bele a műtétbe.


2011. jún. 13. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Bár én 4 éve csináltattam meg a cicijeimet és akkor még nem volt kisbabám, de én azt tanácsolom Neked, hogy még várj egy kicsit amíg a babád picit nagyobb nem lesz.

6 hétig nem lehet emelni és az első 1 de inkább 2 hétben javasolják a minél több fekvést.

Én annak idején csak 1 hetet tudtam pihenni, utána dologoznom kellett...nagyon nehéz volt mert még azért fájt. Persze, ez is alkat függő, ismerek olyat, aki a műtét után már másnap takarított, de szerintem ez a ritkább. Mindenesetre jó babázást és jó lábadozást a műtét utánra!!

2011. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Eleve terhesség és szoptatás befejezte után 2 évvel lehet leghamarabb megcsináltatni. Aki hamarabb megcsinálja, az kókler. Úgyhogy ráérsz még ezen gondolkozni!
2011. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valóban szoptatás után 2 évet kell várni,hogy amennyire "akar" visszarendeződjön és utána plasztikáznak csak,aki hamarabb csinálja az tényleg kókler ,ahogy előttem írták!!!!!
2011. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem értek egyet az utánam szólokkal, hogy 2 évet kell várni és aki hamarabb megcsinálja, az kókler.

Lehet, hogy régebben, amikor nem volt ennyire korszerű a plasztika, kellett várni, ma már nem kell.

6 hónapja szültem én is nemsokára megcsináltatom újra a cicimet, az egyik legismertebb plasztikai sebésznél, aki azért nem kókler, csak utána kell nézni. Az első konzultációnál egyébként az az első kérdés, hogy szoptatsz-e, mikor szültél, stb....ez alapján határozzák meg, hogy pontosan mi lesz a műtét menete

2011. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, jó pénzért megcsinálják akár szoptatás után fél évvel is, de kérdés, hogy utána még mennyit alakul a mell. Hiába lesz szép a műtét után közvetlenül, ha pár hónap múlva eldeformálódik, mert még alakul a mell! Erre is kell gondolni, de ti tudjátok!
2011. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem már dokival 6 hónapot kell várni. De a kérdés pont az volt hogy mennyi az a minimum idő amíg nem tudom felemelni a babám. És azért akarom ilyen hamar megcsináltatni mert általában 8 hótól várható a szeparációs szorongás, akkor viszont csak anya létezik egy babának, addig regenerálódni szeretnék.
2011. jún. 13. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

írtam, h 6 hétig nem lehet

2011. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a 6 hét felett átsiklottam. :) Látom most már.
2011. jún. 14. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves első és aki azt irta h első volt:most akkor meg fogod csináltatni vagy 4 éve csináltattad??
2011. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

4 éve csinálták, de most újra szeretnék menni, mert kicsit nagyobb cicit szeretnék

2011. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!