Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálja a babám a szilikon...

Utálja a babám a szilikon cumit, csak a latexet fogadja el. És a fogszabályzós cumit sem kedveli. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk épp ellenkezőleg van. Csak szilikonos, de abból is csak az 1-es ujjszulotteknek valo, pedig már 7 hónapos
2011. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt a helyzet. Csak latex semmi más, de miután 6 foga lett és kirágta állandóan ( a tetejét leharapta ) úgy döntöttem oké, többet ilyet nem csinálsz kislányom és szilikont vettem, gondoltam ha nem lesz más jó lesz. Nem voltak (és most sincs) havi kidobható ezreseink mert a Drágám úgy gondolja megeszi. Most 11 hónapos.
2011. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja! Mam cumink volt a latex is és most a szilikonok is azok, tehát nem 300 ft-osak, ezért nem tehettük meg, hogy kihajigáljuk a pénzt az ablakon.
2011. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk elfogadja mindkettőt ,de a szilikonost jobban szereti és csak a fogszabályzóst.A másikat csak harapdálja.
2011. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!