Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok ilyen bicikliülést?

Hol találok ilyen bicikliülést?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam,ülni tud,biztonságos legyen,és ameddig ilyen ülés kell,ki tudjuk használni.Azért ne legyen olyan drága sem.

A Brendonban van olyan,amit lehet 7 hónapos kortól,csak azt nem tudom meddig.


2011. jún. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Dechatlon is jó.
2011. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb akkor kezdtünk el biciklizni mint Ti a miénk ilyen!


[link]


Meg vagyok vele elégedve, van ennél divatosabb az is biztos de a célnak megfelel, igaz ezen az oldalon 6000 ft volt de mi csak kb 4000-ért vettük ha jól emlékszem.

2011. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm!Ezen úgy látom,a vázra szerelhető.Nem volt neked kényelmetlen?És a háttámla nem volt egy idő után túl alacsony nektek?
2011. jún. 13. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen vázra szerelhető engem nem zavart semmiben pedig nem nagy biciklim van egy 28-as kis túra. Baba lába pedig ahogy nőtt úgy tudtam lentebb engedni neki. Én szeretem.
2011. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És a háttámla sem volt kicsi ez elég nagy háttámlás szerintem láttam már ennél kisebbet is, viszont nagyobbat nem nagyon...
2011. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ti tényleg fel meritek tenni a gyereket hét hónapos kortól? Én megvártam a 11hónapot, de akkor is csak előre, hogy lássam. WeeRide lett a vége, mert az előre szerelhetők közül ez győzött meg a legjobban... de drága volt.
2013. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!