Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek tesom...

Milyen ajándékot vegyek tesom kisfiának? Most született meg!

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen árkategóriára gondoltál?

egyébként: játszószőnyeg nekünk nagyon bejött.

vagy ha praktikusat szeretnél, akkor pelenkát, popsitörlőt. vagy egy csinos ruha szettet, vagy hálózsákot ezek mindig jól jönnek.

2011. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pelenkát,arra mindig szükség van.Gondolom ruhája,csörgője éppen elég van már.
2011. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél fürdetőt és hasonló termékeket, mert ki tudja milyen termékeket részesít a nővéred előnyben. Nekünk a polcon sorakozott 15 Johnson fürdető, sampon, akármi. Habár 1 évig csak gyógyszertárit használtunk, utána meg Nívea termékeket.

Szerintem ne vegyél újszülöttre való ruhát, inkább 6 hónaposra valót. Mert azt tovább ki lehet használni, abban a korban már többet mennek vendégségbe és csinosba lehet öltöztetni. Vagy egy újszülöttre való ruhát és mellé egy nagyobbat.

Én nem vennék csörgőt és rágókát sem. Olyan játékot, amit sokáig tud használni, pár hónapos korától akár még nagyobb gyerekként is. Például mi kaptunk annó Fisher Price zenélő valamit kulcsokkal-és a kulcsokat tudta fogdosni, rágcsálni már egész kicsiként, a zenélő akármit ma is hallgatja néha holott 3 éves.

Szóval én jobban örültem az olyan dolgoknak, amit nagyobb korban tudtunk használni, mert újszülöttként sok látogatónk volt, kaptunk mindenkitől újszülöttnek való cuccokat, viszont később már nem jöttek és a nagyobb babára való cuccokat (ruha, játék stb) sokkal inkább ki tudtuk használni.

Vehetsz hasznos dolgokat, például pelenkát (de azt sem újszülöttre valót vennék, hanem eggyel nagyobbat)

Persze az is kérdés, mennyit szánsz rá.

2011. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hálózsák, ágynemű...

játékból pancsolós könyv, rágóka, csörgő (olyan, amivel nem vágja magát fejbe), puha, csörgő labda, kocka...

ha drágább, akkor zenélő pörgő forgó! nálunk nagyon nagy kedvenc volt 1-9 hós koráig.

2011. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bejött az a puha kis takaró. Ebből soha nem elég, ilyenkor is elég betakarni vele a babát, babakocsiba stb.

2-3 mintás textilpelus is jó ajándék.

Ha ruhát veszel, akkor inkább a 62-68-as méretet válaszd, bodyból sosem elég. :)

Játékokból a pancsolós játékok, rongyik a jó választás.

2011. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ruhát ne vegyél, abból már úgyis bevásároltak a szülők, pelenkát max. úgy, hogy kérdezd meg, milyen márkát szeretnének, én se örültem, ha kaptam akármilyet, holott az nekünk pont nem jött be.

Ami nagy öröm lehet és segítség is, ha nincs nekik (persze attól is függ, mennyit szánsz rá):

- pihenőszék, ha még nincs

- bölcső-hinta (általában imádják a picik, nagyon nyugodtan alszanak benne, a teszveszen van egy készítő, 6500Ft-ért csinálja, nagyon jó minőség, nekünk is olyan van)

- játszószőnyeg (később jól fog jönni)

-hordozókendő, mei-tai, csak kérdezd meg, milyen fajtát szeretnének, illetve akarnak-e ilyesmit egyáltalán

2011. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pihenőszég (mindenképp rezegjen), elektromos hinta.Ezek kicsit drágábbak, de mégis a tesód.

Járóka, etetőszék, zenléő forgó.

Pelenka (kérdezz meg milyen)

Kis pléd a nevével belehímezve

2011. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!