Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat pukizik a 4hetes babam....

Sokat pukizik a 4hetes babam. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kijön a levegő belőle és nem fáj tőle a pocakja. Én mikor Laktoherbet ittam, akkor fingott sokat, olyan volt, mint egy sortűz, egy felnőtt nem csinálja ilyen hangosan.
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, kislányom is nagyon pukis volt, és hihetetlen nagyokat durrogott, párom csak nézett, hogy hogy jöhet ekkora puki egy ilyen pici emberkéből. Ja, és emiatt sokszor megkérdezte, hogy biztos, hogy nem inkább én voltam? :):):)
2011. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós lenne az lenne a baj! Így legalább azzal nincs bajod. Hagy pukizzon csak.
2011. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!megnyugodtam!:-)))
2011. jún. 14. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
MI örültünk volna, ha kijön a puki kislányunkból. Nem jött:((( Szenvedtünk is mindhárman. Ő a fájdalomtól, mi meg a kimerültségtől...
2011. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a jó.Mi olyan jókat kacagtunk...

Csak úgy durrogott a pelenka a pici fenekén. :D

2011. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi kislanyunk is ilyen volt, vagyis meg mindig , pedig mar 15 hos lesz :) Na jo, talan mar nem annyira gyakran fordul elo :)
2011. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!