Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babám embertelenül...

Anyatejes babám embertelenül büdöseket pukizik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapos, de egy pukibajnok. Pedig nem eszem puffasztó dolgokat. Nem tudom mikor múlik már el? És mi lesz, ha elkezdem a hozzátáplálást? Még jobban fog fájni a hasa? Van, hogy heti egy kaki van, van, hogy minden nap. De akkor is büdös szegényke, de nagyon.
2010. jún. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iszol tejet? Eszel tejterméket? Ha igen, lehet, hogy nem ártana elhagyni 1-2 hétre, hátha az oka. Ha elmúlnak a büdi pukik, amíg szoptatsz, ne egyél tejterméket, mert lehet, hogy a babád érzékeny rá!
2010. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az én babám is ilyen kis széllel-bélelt volt :D Nekem a kenyeret kellett elhagynom, mert a védőnő szerint az élesztő bántotta a pocakját, valamint a tejtermékeket sem fogyaszthattam. Most 1 éves a lányom és már "kinőtte" ezt a pukizós korszakot. :)
2010. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is sokat pukizik már a kezdetektől,de semmi szaga.Anyatejes és én mindent eszek,mostmár eszik is az anyatej mellé,mert 10 hós,de a puki nem büdös,úgyhogy nem tudom,hogy normális-e.
2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 7 hósom akkor ilyen kis büdöspukis, ha gombát eszem, vagy alkoholmentes sört iszom (élesztő). Kísérletezz, hátha rájössz, hogy nálatok mi okozza.
2010. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!