Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3 honapos mult,...

Kisfiam 3 honapos mult, nemreg fedezte fel a kezet, es hogy mi mindent bele tud tomni a szajaba. Masnak is csinal ilyet a babaja?

Figyelt kérdés
Azota allandoan dugdossa az ujjacskait, vagy az egesz oklet a szajaba, van, hogy mar akkorakat oklendezik, hogy konnybelabad a szeme, de o annal jobban csinalja, es lathatoan tetszik neki, mert kozben hangosan gagyoraszik "teli szajjal"
2009. márc. 22. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
:-) Nekem 7 hónapos a kislányom, és sokszor még mindig ezt csinálja. van, hogy mind a két öklét begyömöszöli.
2009. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerintem minden baba átesik ezen. A babák szeretnek mindent megízlelni, megrágcsálni, így ismerkednek a tárgyakkal, ezért kell majd még kúszó-mászó korszakban is nagyon odafigyelni, hogy mi van a baba számára elérhető helyen. :-)

Az én fiam négy hós és kb másfél hónapja kezdte el ezt. Ha üres a keze, akkor azt tömi a szájába, néha akkorára tágítja a pofiját, hogy én fuldoklok a nevetéstől. Hihetetlen, de majdnem mindkét ökle belefér...

De ha a keze ügyében van a morzsolókendője, akkor azt nyálazza. Az még mókás, amikor az én ujjamat kapja el és elkezdi a szájához húzni. Olyan aranyos. :-)

Én épp most próbálom a cumiját is cserélni, mert amit eddig használtunk, annak kisebb már a műanyag része, mint a babám szája és attól félek, hogy egyszer kompletten be fogja kapni az egész cumit, úgyhogy vettem egy olyat, ami elég nagy, viszont nem egyszerű a csere, mert ezt meg nem szereti annyira...

2009. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!