Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kap rendesen levegőt...

Miért nem kap rendesen levegőt 5hónapos babám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai napon vmi furcsát vettem észre a kislányomon. Reggel már nem szopott vmi jól, mert nem kapott levegőt. Aztán cseppentettem a kis orrába, vártunk vele kb fél órát, utána újra próbáltunk szopizni, de nem net neki, mert fulladozott, és olyan hang jött az orrából, vagy torkából, mi mintha tiszta takony lenne. Elővettük az orrszívó porszívót, de nem jött neki ki semmi, hiába próbáltam nagyobb fokozaton is szívni semmi nem jött. Azóta is fulladozik, és jön az a szörcsögő hang az orrából. Mi lehet a baj, szopizni sem tud, mert majd meg fullad? Hívtam már a házi dokinkat, de eddig elérhetetlen....:(
2011. jún. 14. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd be az ügyeletre ha nagyon zavar. Így látatlanba nem tudok mit mondani de szerintem csak meg van fázva. Cseppents rendszeresen szopiztasd sűrűbben.
2011. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt leszívod az orrát, akkor cseppents neki. Az oldja a trutyit és rögtön ki tudod szívni. Mi 2 hetes korában kínlódtunk ezzel.
2011. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!