Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik a 19 hónapos...

Miért nem eszik a 19 hónapos lányom rendesen?

Figyelt kérdés

Semi édes lötyőt nem kap nasit sem max egy marék kölesgolyót. Vacsoránál is a hiszti van hogy "nem jó, nem kell" eszik talán 5-6 kanállal most ebédre is csak ránézet a kajára de már mondta a szokásosat és 1 kanállal evet. Semi baját nem látom amúgy reggelinél egyedül eszik, játszik vele de abból azért eszik.

Valami baj van vagy ez ebben a korban normális?


2011. okt. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől lehet, fronttól, esetleg jön a foga, vagy szimplán csak dacból nem eszik, mert nem tetszik neki az étel amit elé teszel. Amúgy ha iszik, akkor nincs gond, mi sem eszünk minden nap ugyanannyit, így a gyerekektől sem lehet elvárni ezt. Ha éhes lesz úgyis eszik majd.
2011. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a probléma vagy két hete. Alig akar enni fott ételt. Kenyeret az megy nyomja befele. A gyumolcsot is néha megeszi. Nem tudom, hogy most mi van, vagy jon a felso foga, de ha éhes, akkor kér, hogy ham-ham.

10 hos

2011. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom is alig akar enni.kb két hete tart.reggelit eszik szépen.gyümölcsöt tömi befelé.ebédet már kevésbé.20 hós és ma láttam alul kezd kibújni a foga.sztem nektek is mocorog azert nem eszik úgy...
2011. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy hónapok óta, mióta elkezdtek kijönni a rágó- illetve szemfogak. Mióta kijöttek kicsit jobb, de messze nem úgy eszik, ahogy tavasszal. Én már beletörödtem, gyümölcsöt se hajlandó enni, erőltetni pedig nem tudod és nem is szabad. Abba bízok, hogy idővel jobb lesz a helyzet. Kislányom most 19 hónapos.
2011. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet! 9én lesz 20hónapos a lányom,és ő sem akar enni. Inni csak vizet iszik,a teát és a gyümölcsleveket elutasítja. Nem rajong az édességekért sem!

Ezt a kérdést tegnap tettem fel,le is teremtettek hogy nasiztatom,pedig ez nem igaz! Úgy látom ez életkori sajátosság,és megnyugtat hogy nem vagyok egyedül!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!