Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az amikor a fogzás...

Milyen az amikor a fogzás miatt van hasmenése a babának?

Figyelt kérdés
Lányom 10hós. A nunija és a popsija borzasztó piros lett,ez tegnap kezdődött.Szinte sikít mikor tisztábarakásnál megpróbálom törölni nekki. Napi többször van híg kakija,egyszer sok,de a többi kis adag.Jön a foga és arra gondolok avval van összefüggésben. Nálatok is ilyen,akinek volt,vagy ez valami más lehet?Mivel kenjem neki?
2011. jún. 14. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a foga. Az én 4 hónaposomnak is ezek a tünetei, ma a doktornő azt mondta, valószínűleg vírus. De valami enyhébb lefolyású. Nálunk már 4 napja tart. Ma már enyhült a popsi fájdalma. Kamillateát főztem, és azzal törlöm neki tisztába tételnél, nem popsi törlővel. Hanem vattalapot mártok a kamillába, és azzal. És Neogranormon+ Canesten keverékével kenem. De bejön, mert ma már nem sírt minden alkalommal. Tegnap még a pisinél is zokogott, annyira csípte neki. :(
2011. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csinált ilyet a fog. Szinte vérzett a popsija, mintha tűvel szurkáltam volna össze neki. Iszonyat volt 3 napig. Nem használtam popsitörlőt, csak vízzel mostam le a popsiját, sokat szellőztettem és Sudocrennel kentem. A Neogranormon csípte neki.
2011. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor fogzik a fiam,olyan a kakája,mint amikor még anyatejes volt,sárga és savanyú szagú.nem büdös,hanem savanyú szagú.ha nagyon piros,akkor nem használok törlőkendőt,hanem csap alatt öblítem le neki,kamillával lemosom a fürdővizébe is teszek és sudokrémet használok
2011. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!