Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl nyálkás a baba kakija?...

Mitöl nyálkás a baba kakija? Hasmenése van pár napja amit ugy gondolok a fogzás miatt van.

Figyelt kérdés
de mit jelent ha nyálkás ,az orvos is kérdezte nyálkás-e de akkor még nem volt az most viszont kifejezetten nyálkás.és mindig hasmenése van
2011. jan. 3. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát olyan nyálkás. Olyan nyúlós-szerű. Ezt jobban nem tudom elmagyarázni.

És még ha savanyúbb is a szaga, akkor tutira fogzás miatt van.

2011. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyálka valamilyen fertőzésre utal.

Nem szabad mindent a fogzásra fogni!

2011. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit félreértetted,nem arra vagyok kiváncsi milyen ha nyálkás hanem arra hogy miért?
2011. jan. 3. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Egyáltalán miért lesz a baba ilyenkor étvágytalan? Miért lesz folyósabb a kakija? Miért lesz savanyúbb szagú? Szerintem orvosilag meg lehet magyarázni, de mi nem vagyunk orvosok, én sem tudom. De így van a legtöbb babánál, és kész.

Valószínűleg egyébként a nyálzással lehet összefüggésben. Sokkal több nyála termelődik, ugyan folyik is ki nekik, de gondolom jóval több nyál kerül így az emésztőrendszerbe, mint normál esetben, mint amennyi még megemészthető. A fene tudja.

2011. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsó jól gondolja.Nekem mondta a védőnő, hogy ha sok nyálat nyel le, akkor folyósabb, nyúlósabb lesz.

Hasmenés akkor van, ha véres, vagy nyálkás, vagy kifejezetten büdös.De az jó kérdés, hogy mi számít nyálkásnak, ezen már én is gondolkodtam.A lányom kakija úgy folyik, hogy sokszor a háta közepe is olyan.Volt, hogy át is kellett öltöztetnem.De mivel mindig is ilyen volt, nem szoktam gyanakodni.Most neki is beindult az ínye.

2011. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15.01-es vagyok. Kisfiamnak volt olyan a felső egyes-kettes, és alsó kettes fogai előtt közvetlenül, hogy éjjel fél 3-kor hálózsákig csupa kakkantyú volt. Kibontottam, még a cicije is xaros volt szegénynek, irány a kád az éjszaka közepén. Az ilyen kakik után másfél, max. 2 héttel mindig kibújt a foga.
2011. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyalkas attol is lehet egy baba kakija, hogy picit folyik az orra (fogzasnal is elofordul mert gyengul az immunrendszer ilyenkor) es az orrvalladek lefolyik a torkan is ami tavozik a kakival (huuu bocsi, tudom nem hangzik valami jol de szebben nem tudok fogalmazni). Nem kell taknyos legyen de eleg egy kicsit tobb orrvaladek ami lefolyik. Higabb attol is lehet, hogy fogzaskor megvaltozik a szajban a ph ez elaltal a nyal osszetetele es ez folyositja a kakit, van akinek ki is csipi a popsijat mert annyival savasabb lesz a ph. Viszont a nyalkas kaki nathara is utalhat mert ahogy irtam lefolyik az orrvaladek. En sosem tudom eldonteni, hogy a kisfiam megfazott vagy fogzik eppen emiatt, mert mindkettonel nyalkas a kaki. Mindig lesem a fogait ilyenkor. :)
2011. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!