Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kijött az elsö 8 fog,...

Ha kijött az elsö 8 fog, melyik fog ezek utan jönni? Hol kenjem neki, látom, hogy szenved?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom az első 8 alatt a metsző fogakra gondolsz. A metszők után nekünk a rágófogak jöttek. Minden oldalon az első rágófog. Most 12 foga van a fiamnak. Ezek után szerintem a szemfogak fognak következni, mert azok már nagyon ki vannak rajzolódva az ínye alatt és végül az utolsó 4 rágófog.

Ha nem szenved ne kend feleslegesen az ínyét.

2011. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi idosen jottek ki? Kislanyom 9 honapos, negyesevel jonnek a fogai, nagyon szenved.
2011. jún. 14. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt senki sem tudja melyik fog utána jönni,mindenkinél máshogy,és másik bújik ki.pl az én fiamnak 6hónaposan jött egyszerre 3,aztán utána sorra jöttek neki 1hónapon belül még 5,(metszők)és 3hete pedig felül a szemfoga bújt ki,(10hónapos most)amire azt mondják hogy 2éves kor körül szokott általában kibújni.Nekünk sajnos semmi nem használ,de szószerint semmi,csak nagyritkán mikor már tényleg nagyon szenved szegénykém,akkor nurofent adok neki,(panadl nem használ)persze előtte is próbálok sokmindent,de sajnos nála nem sok sikerrel...van hogy még a nurofen se segit...amúgy dentinox,dologél,ezekkel kenheted neki,hogy hol,azt nem tudom,nézd meg hol van megduzzadva neki,esetleg fehérebb valahol az inye,és ott,vagy figyeld amiket a szájába vesz,hogy melyik oldalra,"pontosan"hova teszi/rágja,és valószinű ott van útban a fog.
2011. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!