Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Nagyon szenved fáj...

S. O. S Nagyon szenved fáj neki, sokat sir. Hogyan enyhíthetném neki? Piros popsi probléma

Figyelt kérdés
Megy a hasa a babámnak, valószinű alvás elött a kiságyba belement neki egy kis kaka a pelusba,2órát aludt és most hogy néztem a pelust látom tele van, a popsija meg csupa piros! Soha nem volt még ilyen bajunk! Bekentem neogranormannal végig orditott. 1éves
2011. okt. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele, de nyugi gyorsan elmúlik. Esetleg ha van sudocream mintád, amit minden babacsomagba raknak, azzal kend be. Sokkal hatásosabb.
2011. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SUDOKRÉM! Szuper találmány!
2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kamilla teával borogasd,utána hagyd h rá száradjon és aztán krémezz.
2011. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez volt..igaz más okok miatt volt tűzpiros a popója a babámnak(fogzás)

Szóval a ahogy előttem is írták

SUDO krém...már a következő átpelenkázásnál jobb volt a babócámnak,mára meg alig látszik ,nagyon jó krém.

A szellőztetés is segit!

2011. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. Volt itthon sodukrém csak mindig azzal játszik és valahova elkeverte:)! Nahh szellőztettük is megfürcsi után jól bekentem neki, és mára már tényleg jobb lett neki!


Köszi a tippeket:)

2011. okt. 13. 09:09
 6/6 babu1979 válasza:
Nekünk a Sudokrem nem volt jó, a Neogranormon vált be. A doki írt hozzá merbromit ez a kettő egy pár óra alatt szemmel látható javulást eredményezett.
2012. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!