Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan itt a nyár. Nézegetem...

Lassan itt a nyár. Nézegetem a nagy puhafalú medencéket. Egy egy éves baba bőrének árt, vagy árthat a vízben lévő vegyszer? Vajon "bababiztosra" csinálják?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A vízben amúgy is fürdeted az biztos nem árt neki. A műanyagból meg nem hiszem, hogy valami olyan oldódna ki, ami árt, hisz akkor nem engednék forgalomban hozni. Na meg már pár gyerek túlélte a medencében, strandon és tóban fürdést...

Sosem értem, miért kell ennyire félteni a babákat. Ha lehetne, levegőt sem engednél neki venni, igaz?

2009. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vegyszert használni, akkor minden nap friss vizet tegyél a medencébe. Egyébként nagyon sok babát hordanak babaúszásra, ott is vegyszeres a víz.. a lényeg az, hogy fürdég után alaposan zuhanyozd le a vegyszeres vizet és így nem fogja kiszárítani a bőrét a klór.
2009. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló! Ha csak eddig terjed az eszed, akkor inkább ne írnál semmit!!! Nem attól félek, hogy a műanyagból kioldódik vmi... Ez hogy jut vkinek az eszébe...

Könnyen lehet, hogy az én kölköm nincs annyira féltve, mint a Tied!!!

Kedves 2. válaszoló! Igazad van, nem is jutott eszembe, hogy a babaúszásnál is klórozzák, stb a vizet! Kicsit sok lenne naponta 7 köbmétert cserélni :) Lefürdetem tiszta vízben és kész! Köszi szépen!!!

2009. márc. 22. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
akkor minek kérdezel?
2009. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!