Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco sterilizáló folyadékot...

Chicco sterilizáló folyadékot használtok? Nem káros, ha a cumit sterilizálom benne? Olyan vegyszer szaga van utána a cuminak, hiába öblítem le.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindent azzal sterilizáltam. Cumit,cumisüveget,mellszívót,kanalat,edénykéket.Nem hagytam bent a folyadékban 20-30percnél tovább, és a leöblítés után hagytam legalább egy órát "levegőzni" a cuccokat. Sosem volt vegyszer szaga.
2009. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azzal sterilizálok mindent, utána hideg vízzel leöblítem, és szilvián hagyom száradni. Mivel most már 4 óránként eszik a babám, van ideje megszáradni.
2009. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én se hagyom 30 percnél tovább bent,de a cumi átveszi a szagát.Félek,nehogy baj legyen,hisz még picik vagyunk.4 hetes
2009. aug. 9. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tartasz tőle akkor a cumit főzd ki. Nekem sosem volt vegyszer szaga a cuminak sem!?

Mam és Avent amit használtunk. Ti?

2009. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is Aventet használok.Csak az a citromos illat marad.

Kifőzni nem szeretem,mert csúnya vízköves marad.

2009. aug. 10. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!