Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatom a babámnak...

Mikortól adhatom a babámnak csirke májat és a tojás sárgáját?

Figyelt kérdés
6hónapos koráig szopott,most 7hónapos.
2009. márc. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hósan evett csirkemájat, most 6 hós most adtam neki tojás sárgáját! Doki javaslatra.
2009. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 5hósanmár mehet a máj,8 hósan (!!!) pedig tojássárgája.
2009. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csirke májat már adhatsz neki de a tojást én nem adtam csak 1 éves korában a fiamnak,én úgy halottam a tojás nem ajánlott hamarabb de vannak olyan anyukák akik 6hó után már adják a babájuknak
2009. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hósan adtam csirkemájat,de bébiételben van 5 hótól.Tojássárgájával óvatosan,lehet adni,de azért a 9 hót szerintem érdemes megvárni.
2009. márc. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. márc. 23. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Csirkemájat (fiatal állatét) 6-7 hónapos kor körül hetente legfeljebb egyszer adhatunk. A tojás allergizáló tulajdonsága miatt csak később adható. Először keményre főtt tojássárgáját adhatunk 8 hónapos kortól. Nem tudom, hogy hol tartotok a hozzátáplálással, de az én kislányom ugyanennyi idős és ő is 6 hónapos koráig csak szopott. Én még várok a húsfélékkel minimum 1 hónapot, hogy a szervezete szokja a szilárd ételeket. Ő most még csak gyümölcsöt kap, a főzelékeket pedig csak magában fogom adni neki, ha elkezdi azokat is.. Persze, ez a te döntésed.. Szerintem még ráérsz a húsfélékkel.
2009. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!