Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák nem féltek,...

Hordozós anyukák nem féltek, hogy hasraestek amikor hordozzatok a babátokat?

Figyelt kérdés
Vettem kengurút, de annyira félek, hogy hasraesek.Mindig kukucskálok oldalra, hogy lássam hova lépek.Utcára meg csak egyszer használta, de nagyon bizyonytalannak éreztem magam.
2011. jún. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokod.Én csak ritkán használtam, mert fél éves volt, amikor megkaptuk a kengurut.Csak akkor használtam, ha olyan helyre mentünk, ami messze volt babakocsival, és mivel jogsim nincs, volt, hogy buszra kellett szállnom vele.Én ettől nem féltem, hogy hasra esek.Viszont nem győztem húzogatni lefelé a kis nadrágját, hogy sehol ne legyen csupaszon a lába.Ha a szemébe sütött a nap, takargattam, mert képes volt sírva fakadni tőle.Ha meleg volt, féltem, hogy nagyon leizzad, mert fűti a hasam rendesen, és szorosan vagyunk.És a popsiját végig fogtam.Nekem az volt a fóbiám, hogy elengedi a gyereket valahol a pánt,és kiesik.De ő élvezte mindig!
2011. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De. Emiatt inkább csak akkor hordoztam, amikor már háton lehetett.
2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Eleve nem volt babakocsink mikor megszületett a fiam, csak kenguru és hordozókendő. Nagyon szerettem kicsit kényelmesebb volt nekem is vonatozni, vásárolni, stb. Nem féltem egyáltalán úgyis figyelsz hogy ne ess hasra így kétszer annyira... Ha esnél (ne történjen meg) nem hasra esnél mert esés közben biztos elfordulnál reflexből vagy ha mégsem akkor meg megtámaszkodsz esetleg még a földhöz se ér a kicsid!

2011. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) remélem tényleg nem esek hasra :D
2011. jún. 16. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni ezt a fajta közlekedést is.

De nem csak kenguruval érhet baleset, hanem babakocsival vagy hordozóval is. Leírom neked az én két szomorú történetemet:

Nagyon régen történt, kis bolygókerekes babakocsi kerekei beleakadtak valami hatalmas kátyuba, átlendült a kocsi a saját tengelyén, telibe fejreállt, benne az én kisbabám aludt, de szerencsére be volt kötve, nem esett ki, és hirtelen vissza is tudtam állítani a kocsit, észre sem vette, mi történt, vagyis egy picit sírt, de én jobban sírtam, úgy megijedtem.

Másik egyszer a bébihordozó csúszott ki a kezemből, de akkor is be volt kötve és a hordozó szerencsére az oldalára esett, akkor nem is sírt, csak nézett, hogy mi van, de én akkor is teljesen kétségbe estem.

2011. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!