Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Füllyukasztàs mennyire...

Füllyukasztàs mennyire viselte meg a lànykàtokat?

Figyelt kérdés
Mennyi idõs volt amikor kilövettètek ès mennyire ès hàny napig "szenvedett" utána??? Ki mivel kezelte ès naponta hànyszor?
2011. jún. 16. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos az én lányomat nagyon kikészítette,és ezálétal engem is. Teljesen leizzadtunk mind a ketten,mire végeztünk.


Az az igazság,hogy már nem emlékszem mikor csináltuk,de az tuti,hogy már tudott ülni,szóval valamikor 6 hónapos és egy éves kora között.

Még akkor megfogadtam,hogy ha lesz megint egy kislányom, még egészen picike korában betesszük a fülbevalót.


Nekem csak annyit mondtak anno,hogy ha kivesszük azt amit bele lőttek,akkor előtte az új fülbevalót fél vagy egy napig áztassuk alkoholba,és naponta 2-3 alkalommal bőven beáztatott pamaccsal (alkoholba áztatott) töröljük át előlről és hátulról is.

2011. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak 1 évesen lőtték ki a fülét, egy pici "nyöszi" volt, sírás nem. Semmivel nem kenegettem, csak aznap és másnap forgattam a fülében és semmi baja a fülének. Nem szenvedett egy percig sem.
2011. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hós volt! Egyáltalán nem viselte meg. Persze sírt, amikor belőtték neki, de amint nem kellett lefogni, nem volt gond! Mi olyan fülbevalót lövettünk be, amit nem kellett kenegetni, és forgatni sem utána. Drágább mint a hagyományos majd nem 5000 ft volt, és később lehetett kicserélni másikra, de nagyon szép volt és nem bántam meg.Zalaegerszegen a szülészeti osztályon a főorvos asszony csinálta!
2011. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja és azt a fülbevalót, amit belelőttek 4 hét után cseréltük ki, semmibe sem áztattam, és nem bántam meg, hogy nem piciként kapott fülbevalót. Az apja ölében ült nyugodtan.
2011. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5 naposan a kórházban,a hazajövetel előtt szúrták át neki.Meg se nyikkant a drágám,azóta se volt semmi problémánk vele.13 hónapos már.
2011. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
rágondolni is utálok:( fél éves volt, a Madarászban csinálta egy ápolónő. magát a lyukasztást nagyon jól viselte, alig nyöszörgött közben, de utána a jobb oldalit az istennek nem tudtuk bekapcsolni, teljesen szétnyomorgatták a fülét, akkor már nagyon sírt. 1 napig nem volt rendesen bekapcsolva a jobb oldali, csak másnap engedte, hogy hozzányúljunk. de ez nem az ápolónő hibája volt, vele teljesen meg voltunk elégedve.
2011. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 hetes volt, átaludta.Krémet kaptunk rá.
2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kb 3 napos volt...semmi problema nelkul, 10 honapja ott a fuleben:D egyszer mondjuk kiszedte magának...:))
2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapos volt a lányom. Amikor kilőtték sírt, utána letettem aludni, felébredt és el is felejtette az egészet. Nem pirosodott, nem gyulladt be egyáltalán. Néhány napig alkohollal kezeltem Neki+ forgattam fürdés után! Semmi problémánk nem volt és nincs is a fülbevalóval. A gyermek orvosunk lőtte ki a fülét.
2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 évesen. Megvártam míg Ő szeretné, az Ő teste.
2011. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!