Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti nem sokallanátok...

Anyukák, Ti nem sokallanátok ezt az összeget ezért a vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Szülésnél cserben hagyott a dokim, de visszamentem hozzá éves szűrővizsgálatra. Nyomta a süket dumát, össze-vissza dolgokról, hogy húzza az időt. Mivel nem szoptatok, megvizsgálta a mellemet is. Kb 8 percet voltam bent, és amikor kérdeztem, mivel tartozom, azt mondta 8000 forint a citó miatt. Egy terhességi vizsgálat egy éve 6000 forint volt nála, pen drive-ra írt képekkel.

Szóval azt hittem, rosszul hallok, de természetesen kifizettem, csak enyhén szólva is sokallom.

Nem a fővárosban lakunk, de tény, hogy magánrendelés. Azt kellett volna mondanom, hogy akkor kérek számlát...

Nem tudom. Más szerint ez nem drága? Vagy más is ennyiért csinál kb fél perces vizsgálatot?


2011. jún. 17. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt havonta fizettem az enyémnek 5000 Ftot,szóval sztem nem sok.Én bíztam benne,és nem csalódtam de néha én is éreztem hogy csak azrt kérdez vagy vizsgál hogy kiérdemelje a pénzt.
2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Nekem minden alkalommal 10ezer ft-ot kell fizetnem, pedig kb. 5 percet vagyok bent, (terhes vagyok), van, hogy nincs is hüvelyi vizsgálat, csak UH. De az minden alkalommal. Nyíregyháza.
2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát ugyanez van Győrben is.magán rendelésen nőgyógyásznál 5perc 7ezer forint.
2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A nővérem múlt héten volt szűrésen évesen és 15ezret fizetett.
2011. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én ezért nem megyek magánrendelésre..... :S
2011. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A citológia nálunk 13 ezer! Bp. belváros
2011. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Atyaúristen!!!

Akkor nem kérdeztem semmit. Basszus, az én fizetésem miért nem nő ilyen ütemben??? Szegény orvosok...

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 17. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, ilyen árak vannak sajnos, minden magánrendelésen hasonlók a tarifák :(
2011. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én pont ezért hagytam abba a magánrendelésre járást! 5 percet voltam bent bőven 1 évvel ezelött 8 ezret kért! Dolgozott még mellette egészségházba, és volt kórházba. 3 helyről kapta a pénzt! Azóta csak kórház és magán...kiváncsi lennék most mennyit kér?
2011. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szintén Győr, 8000 Ft.
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!