Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti nem sokallanátok...

Anyukák, Ti nem sokallanátok ezt az összeget ezért a vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Szülésnél cserben hagyott a dokim, de visszamentem hozzá éves szűrővizsgálatra. Nyomta a süket dumát, össze-vissza dolgokról, hogy húzza az időt. Mivel nem szoptatok, megvizsgálta a mellemet is. Kb 8 percet voltam bent, és amikor kérdeztem, mivel tartozom, azt mondta 8000 forint a citó miatt. Egy terhességi vizsgálat egy éve 6000 forint volt nála, pen drive-ra írt képekkel.

Szóval azt hittem, rosszul hallok, de természetesen kifizettem, csak enyhén szólva is sokallom.

Nem a fővárosban lakunk, de tény, hogy magánrendelés. Azt kellett volna mondanom, hogy akkor kérek számlát...

Nem tudom. Más szerint ez nem drága? Vagy más is ennyiért csinál kb fél perces vizsgálatot?


2011. jún. 17. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2009-10-ben jártam terhesgondozásra, Kecskeméten 10Ezerért. Utána dokit váltottam, mert pesten szerettem volna szülni- terhesgondozás 10Ezer, a szülés után citológiával vizsgálat 12ezer!

Most újra kismami vagyok- örülnék, ha csak 8ezret kérne a doki!! :)

2011. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem sok! A melledet pedig meg kell vizsgálnia, pedig sok doki ezt elfelejti... A citó pedig tényleg drága magánban, sajnos!
2011. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

dokimnál a terhes vizsgálat 6000.-, rákszűrés 8500.-


ez van :(

2011. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Orosházára járok dokihoz, 5000 Ft egy alkalom, ami kb. 15-20 perc, attól függ, csinál-e rákszűrést. Ennyi volt a terhesség alatt is havonta, de pl. az UH-ért nem kellett fizetni. A 6 hetes kontrollkor 3500 Ft-ot kért, de a hurkot is 5000-ért tette fel (+ természetesen a hurok ára).
2011. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk Baranyában 4 ezerért csináltak magánban citológiát.Mikor terhes gondozásra jártam akkor meg 2 ezret kért mert ugye sűrűn megy olyankor az ember.
2011. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!