Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom nem marad...

1 éves kislányom nem marad meg az autósülésbe ki akar belőle mászni! Már rettegek az utazástól! Sír nagyon feszeng benne! Mással is volt így? Mikor szokja meg az üllést? Remélem hamarossan! Az a jó mikor elalszik!

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És még ha ott üllök mellette sem tudom lekütni semmivel ő csak menne 1000-rel!
2009. márc. 23. 11:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg adj neki valami játékot, olyat amit direkt csak utazás közben kap meg.. Én, ha messzebbre mentünk és a férjem vezetett, énekeltem, mondókáztam vele,sokat játszottunk, így próbáltam elterelni a figyelmét. Amikor már kilátott az ablakon, akkor már jobban elnézelődött.
2009. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk dettó ez van, csinálhatok bármit. lilul a feje, úgy erőlködik,h kitépje magát a biztiövekből. utálja ha le van kötve, ráadásul nem áll meg egész nap...
2009. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 6 hónapos, és nem rendes ülése van, csak hordozó, de nagyon utálja. Azt vettem észre, hogy főleg sötétben nyűgizik, mert egyáltalán nem lát semmit, és ha már bepipul, akkor az sem jó, ha felkapcsolom a világítást. Világosban szokott mindig nézelődni az ablakon, és általában elalszik. Próbálom úgy időzíteni az autókázást, hogy alvásidőben menjünk.
2009. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!