Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom a 28. héten...

A kislányom a 28. héten született, most 11 hónapos, (korrigáltan 8,5) és még nem tud ülni, de a súlya és a magassága miatt (9,5 kg és 77 cm) már nem fér el a hordozóban. Mi a megoldás erre, ha autósülésbe a bolti eladók szerint még nem rakhatom?

Figyelt kérdés
Létezik olyan autósülés, amibe ültethetjük már? A boltokban azt mondják, azért nem szolgálnak ki, mert amíg nem ül, nem rakhatom autósülésbe,(ezt értem is, hogy miért) de a hordozó már nagyon kényelmetlen és kicsi. Van olyan ülés, ami háttal beköthető, és aztán később is használhatjuk? Köszönöm előre is!
2011. szept. 28. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak 0-18kg-ig hasznalhato menetiranynak hattal is bekotheto, fektetheto gyerekulesek, csak a bolti elado lusta volt utannanezni.
2011. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Pedig nem "kis" bababoltban voltunk, hanem a Minimanóba...
2011. szept. 28. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
mienk 0-25kg-os, Espiro Optima, nekünk bevált!
2011. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy a baby hordozók általában 13 kg-ig jók:) [link] én fiam 13kg-os 11hós koráig simán elfért benne:)de ajánlom ezt a hugoméknak ilyen van imádják és 6 fokozatban dönthető [link]
2011. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!
2011. szept. 28. 21:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem az Espiro Optima ülést, mert nagyon megtetszett, ezért nagyon köszi a válaszolóknak!!!
2011. szept. 30. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!