Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 honaposom lefektetes utan...

16 honaposom lefektetes utan hanyt. Lehetseges, hogy attol, hogy evett nehany szem pattogatott kukoricat a tesoja talkajabol?

Figyelt kérdés

Ez olyan 6 korul volt, es fel oraja hanyt. Laza nincs, nem is volt rosszkedvu utana sem. Par napja ugyan nem akkora az etvagya. Lehet, hogy akkor inkabb valami lappang benne?

Kellett volna adnom neki inni a hanyas utan?


2011. jún. 17. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kukorica ingerelte kicsit a torkát és attól hányt, figyelgesd aztán majd kiderül hogy ha továbbiakban is lesz valami tünete akkor betegség lesz.Adhatsz neki inni hogy levigye a rossz ízt.,
2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!! Kozben elaludt. Azt hiszem ma este bent alszom naluk..
2011. jún. 17. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy kukoricától lett volna.Ha mégegyszer hányna, akkor az már gyanús.Többszöri hányásnál daedalon kúp jól jönne (és persze folyadékpótlás).Nincs otthon?
2011. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon kup. :-( holnap veszek. Remelem csak ennyi volt. Sajnos nem itattam meg a hanyas utan, kapkodtam, es csak arra gondoltam, hogy mielobb ujra agyban lehessen. Azert talan nem nagy baj, ugye?
2011. jún. 17. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én viszont el tudom képzelni, hogy attól, 3 éves korig nem is szabad adni mert fennakadhat a torkán egy kis szem vagy a szájpadlására ragadhat és az ingerelheti


ha megint hányni fog akkor nem valószínű, hogy a kukoricától

2011. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam neki adni a kukoricabol! Kint voltunk a kozos udvaron, es az egyik szomszed hozta es letette a gyerekek ele. Vegig ott voltam a fiam mellett, megis benyomta a szajaba a kukoricat. En nem is szoktam meg a nagynak sem csinalni. :-(
2011. jún. 17. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Nehogy lelkiismeret-furdalásod legyen!

Inkább abban reménykedj hogy csak a kukorica volt, és nem lesz beteg.

Ne rágódj a kukoricán!!!!

2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast!!
2011. jún. 17. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
húúúú, nem akartalak megbántani, ne haragudj! gondoltam, hogy elcsente csak ezek szerint rossz volt a "hangsúlyom" :(
2011. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy bantottal meg, csak hirtelen felelotlennek tartottam magam, hogy nem banyasztam ki a szajabol a szemeket!

Semmi baj!!!!! :-)

2011. jún. 17. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!