Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan hisztizik!...

Folyamatosan hisztizik! Kislányom most lesz 1 éves, és bármit akar azt hisztizéssel (könny egy szem se) igyekszik a tudtomra adni. Amint felveszem elkezd gügyögni, nevetgélni. Hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Most igaz jön egyszerre több foga is,de előtte is kis méregzsák volt.A bátyja soha nem volt ilyen hisztis,ezért nem tudom mit tegyek.
2011. szept. 12. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy fiad nem volt, de a legtöbb gyerek átesik ezen.

Van akarta és az nem baj.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, hol van ez még az igazi hisztitől...

Persze nem mondom, hogy most könnyű, de én most szeparációs szorongásra gondolok a fogzás mellett.

Igényel téged, a közelségedet... Nehéz, de 2-3 éves korában a dackorszak idején jön ám csak az igazi hiszti (sajnos)...

2011. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudom, hogy tényleg hiszti az egész, akkor leteszem őt a földre, és nem veszek tudomást róla. Olyankor hamar abbahagyja, bár vannak napok, amikor semmi sem jó és csak szenved. Ilyen esetben próbálom játékkal elterelni a figyelmét, mutogatok neki ezt-azt, hátha elkezd másra koncentrálni.

Lányom 1 éves lesz és nagyon akaratos. Mi lesz a dackorszakban...jaj előre félek tőle.

2011. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, remélem jönnek még ötletek.
2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm,látom nem vagyok egyedül:-)))))

Kitartást mindenkinek!

2011. szept. 13. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!