Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek a hasam?

Megnéznétek a hasam?

Figyelt kérdés

Még 1,5 év császár után is így néz ki.

Olyan vagyok mint egy 6 hónapos terhes :(

Fogyással tudnék rajta segíteni hogy újra kicsi legyen?

persze van rajta zsír/felesleg/ de többségébe inkább még mindig kemény..

A bőr is lóg és nagyon csíkos.

Rettenetesen zavar.. :(



[link]


[link]


2011. jún. 17. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy a hasad tornával (felülésekkel)lentebb menne, de csíkok sajna nem tűnnek el.Sajna sok mindent nem tudsz tenni.Tornát próbáld meg, de ne egy hét alatt várj csodát.Sok szerencsét!!!
2011. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8

Szerintem ha ezt megcsinálod egy héten 5x javulni fog rettentő sokat a helyzet. A striák idővel kivilágosodnak, kicsit fényessé válnak és alig fog látszódni. Ez beletelik 1-2évbe. Igyál nagyon sok folyadékot,az a bőrnek nagyon jó,és kívülről is tápláld krémekkel.

2011. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasonlít az enyémhez,nekem inkább púposabb csak (2 év után!!!!),de nem lóg.

Az a helyzet,hogy ha fogynál még,akkor még lejjebb lógna a bőr,mert ki van nyúlva.

A striák textúrája változni fog,magam sem hittem azok után ahogy végig körben kinéztem,de tényleg halványodtak.

De ez a lógó bőr akkor is ott fog maradni.


Most mondhatnám,hogy szebb lenne ha ezt meg azt csináltad volna szülés után,de ezzel már úgysem segítek :-(


Szóval:

Ha szeretnél még gyermeket,akkor egyenlőre "barátkozz meg vele" és ne csinálj nagyon semmit.

Ha már nem szeretnél gyerkőcöt,akkor próbálj lefogyni arra a súlyra,amit aztán 100% hogy tartani is tudsz,és ha már fél éve nem mozdul a súlyod,akkor keress fel egy plasztikai sebészt.

2011. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lokalis zsiregetes ezert kardio jellegu mozgas nelkul (ami lehet kocogas, biciklizes vagy csak siman gyors tempoju seta) haszontalanok a felulesek. Mindenkinek van hasizma hiszen azt meg legzes kozben is hasznaljuk a baj csak az hogy minden szenhidratfolosleg oda rakodik le eltakarva a szep kockakat. Azt tudom neked javasolni hogy egyel rendszeresen keveset (5szor egy nap amennyiben lehetseges egy pici gyerek mellett) keruld a lisztet es a cukrot es mozog hetente legalabb 4szer es az eredmeny nem fog elmaradni. A repedesek sajnos nem tunnek el viszont nem lesz olyan latvanyos ha lemegy a pocak es ha meg eltelik 1-2 ev (halvanyodni fognak de eltunni nem)...sok sikert
2011. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat. :)
2011. jún. 18. 10:54
 6/12 anonim ***** válasza:
A tesómé is ilyen (6 éve szült), nagyon lefogyott (szinte koplalt), de a hasa ilyen marad, lógó, csíkos bőr...ezt lézeres kezeléssel tudnák szerintem javítani.
2011. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha az én hasamat látnám!Sajnos ezt csak plasztikázni lehet,de csak akkor ha lefogytál.Én fogyózok,de hát pár falat után is kidülled:(ráadásul lóg is szóval tudom mit érzel.
2011. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó nekem pont igy van eszek egy falat enni valót es rögtön nagy lesz. :(
2011. jún. 18. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyobb maradt a hasam, a második fiam születése után- de ennyire azért nem maradt csíkos.

Én a 90napos diétával keztem el fogyózni, lefogytam 4kg-ot és szerintem hasból- mert azóta nincs hasam! :-) (sajna csak egy hónapig tudtam csinálni a diétát más ok miatt, de azóta sem jött vissza az a négy kg.)

2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de anyumnak is ilyen volt ahogy lefogyott az egész lenyúlt neki (mert ugye itt már sza.rrá tágult a bőröd sajnos) és ha ezt mind leadod szerintem te is így jársz. Most volt 2 éve hasplasztikája mert ő is 3 gyereket szült 30 kilókat ledobott magáról és nem bírta a bőre a hasán a bőr majdnem addig nyúlt le hogy nem lehetett látni az intimebb tájakat szinte teljesen kitakarta neki..
2011. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!