Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a 11 hetes fiammal?...

Mit tegyek a 11 hetes fiammal? ha elaltatom és leakarom tenni kb.10 perc múlva fenn van. Ha a mama vagy az apukája altatja és rakja le alszik rendesen. Én hogy tegyem le, hogy ne kelljen fel, miért csinálja ezt? azt hozzá tenném, hogy rossz alvó.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha az ágyában aludna el. Simogasd, amikor az ágyában fekszik vagy csak tedd rá a kezed esetleg dúdolhatsz is hozz. Van olyan baba, aki szereti, ha jól be van bugyolálva a takaróba. Gondolom olyan érzés lehet, mintha valaki átölelné. Ezt is megpróbálhatod. Sok sikert és kitartást!
2009. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, sajnos egyedül nem alszik el, csak éjjel néha.

csak nappal van gond az alvással vajon miért?

2009. márc. 23. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de talán túl sok a fény, a hangok, olyasmi, ami éjjel nincs. Talán majd kinövi!
2009. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad, hogy alszik a babád, de az én lányomnál is ez volt, amíg háton tettem le. Kipróbáltam hason letenni és az megoldotta a dolgot, így nem ilyed fel a saját kis mozdulataira, rezzenésekre.

2009. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

háton alszik még sosem aludt hason.

nagyon sír mikor hasra teszem, de ha elaludt lehet kipróbálom.

eddig mindig ébren volt ha hasra tettem.

köszönöm a válaszokat

2009. márc. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!