Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek valami módszer,...

Valakinek valami módszer, hogy tanítsam meg a 8 hós babának, hogy mit szabad és mit nem? Legfőképp, hogy a virághoz ne menjen

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még megtanítani erre nem nagyon tudod. Jobb ha elpakolod azokat a dolgokat amik veszélyesek lehetnek vagy nem akarod, hogy macerálja. Egy átlag gyerek egyébként "szokott" egyszer-kétszer virágföldet lakmározni....
2009. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én gyakran mondogattam a lányomnak ez bánt.A bánt szót kissé megnyomtam,és mindig mondtam utána mi miért bánt.Utána már csak kérdőn nézett rám mindig szabad e hozzányúlni,amihez éppen szeretett volna.Mára már 4 éves és ha a kés ott marad a konyharuhán nem veszi le róla.Szól,hogy rajta van a kés.Okosak nagyon.Ez az én praktikám,biztos akad még más is!Virágról jut eszembe)Nekem egyszer sajnos a saját kárán tanulta meg mert belenyúlt az apró tüskés kaktuszba.(Sógoromé)És tele lett mindkét tenyere a kis tüskékkel.Soha többé nem nyúlt a virághoz!Sajnáltam szegényt és vigasztaltam.Epillátorral szedtem ki neki!
2009. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen probléma, csak az én kisfiam a számítógépet szereli apró darabokra, illetve csak, ha hagynám, de már volt egy párszor, hogy kihújta a winyót meg ilyenek. Azt szoktam csinálni, hogy mikor látom, hogy odamegy én is megyek és mondom, hogy nem szabad, meg a mutató ujjamat használom fenyítés szemléltetőnek. Ha érted mire gondolok.Aztán elhozom onnan. A szemetesnél bejött azt már nem pakolja ki:)
2009. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!