Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek bevállt az a módszer...

Valakinek bevállt az a módszer babája alvásánál, hogy felébresztette este 10-11 körül még egy szoptatásra?

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy hosszabbakat aludt-e ilyenkor?
2011. júl. 15. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ébresztettem fel, este 8 körül evett, fél 9 tájban elaludt, és reggel fél 8-kor kelt...
2011. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem,mi is csináltuk ezt, a suttogó szerint álometetést.
2011. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

en nem ebresztettem fel soha,de 12 korul megetettem

kivettem az agyabol bele tettem a szajaba a cumit es mar itta is a tejet.

Soha nem ebredt fel ra.

2011. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

egy kicsit rosszul fogalmaztam nem a felébresztésen van a hangúly hanem,hogy adtok-e még neki olyankor,v. csak ha felébred?és hogy jobban aludt-e olyankor?


ha alapból reggelig aludna,nyilván én sem adnék neki.

nem is tudtam,hogy ez a suttógós módszer.!


17:37-es!

és ez bevállt nálatok?

2011. júl. 15. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen bevallt, bar en sem tudtam, hogy ez suttogo modszer :D

Akkor meg 2-4 orankent evett a lanyom...

Kb 1/1.30 korul evett volna magatol, mert ejjel kibirt 4 orat is.Igy legkozelebb 3.30-4.30 korult kelt fel csak.

2011. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A miénk gyakran felkelt, s az apja találta ki, hogy etessem meg, hátha nem fog felkelni. Hát ugyan úgy felkelt. De, jártunk úgy is, hogy 8kor evett, 22kor megetettem, felkelt rá, hogy fekszünk, s ne kelljen kelnem, s gyakrabban kért enni, s nehezen is aludt vissza. Tegnap pl. hogy az idő olyan is volt, bealudt, s mikor félálomba volt megetettem olyan 23 körül hogy bírja, nem kelt fel rá, s hajnal 1-ig bírta csak.
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bevált
2011. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz mi tápszeresek vagyunk, de én is álometettem a fiamat egy ideig. Este 8-kor vacsizott és mielött lefeküdtem 11 körül újra megetettem. Így kb 4-5-ig aludt. Ha nem etettem meg 11-kor, akkor 1-körül kelt volna. Ha kiszámoljuk, így is úgy is kb 5 örát bírt ki. De legalább én tudtam aludni. :) Én mondjuk a módszertől azt vártam, hogy teljesen leszokik az éjszakai evésről. Egy ideig már az álometetést is elhagyhattuk és aludt 4-ig, de amikor elkezdődött a fogzás visszaállt minden a régi kerékvágásba. Éjjel 2-szer eszik. Amióta fogzik, nem merem piszkálni, mert így is nagyon rosszul alszik.
2011. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 9kor furdetem a 3 honapos fiamat. Aztan szopi es utana alszik is kb hajnali 5-6ig. Ez 1 honapja van igy. Bar ebben a melegben volt hogy felebredt ejjel, de par korty utan aludt is tovabb. Azert ahogy osszel kezd hamarabb sotetedni, szeretnem elorehozni a lefekves idejet. Akkor mar kicsit nagyobb is lesz, remelem menni fog.
2011. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!