Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Mirage Plus babakocsiról...

Graco Mirage Plus babakocsiról véleny? Megér 10. 000 ft-ot használtan de ujszeru allapotban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, főként ha odaadják hozzá az autósülést is. Nekünk az első babakocsink pont ilyen volt, úgy vettük, hogy már 3(!) gyereket kiszolgált, és nálunk is a lányomnál végig tudtuk használni, pedig nap mint nap azzal jöttünk-mentünk mindenhová. Amikor az egyik kereke rettenetesen csapágyas lett, akkor vettünk egy újat, azt autósülés nélkül, immár a kisebbik gyerkőcnek. Azóta is azt használjuk, nagyon klassz, megbízható kocsi nagy pakoló részre. Mi városban-játszón-bkv-n jártunk vele, lehet, ha másmilyen terepviszonyok közé kell, akkor másik lesz nektek a megfelelő választás.
2011. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Autósülés nélkül, autonk meg nincs is:) A mostani kocsinak kicsi a kereke, alig birom tolni, főleg bevásárlóközpontokban... Játszóterezünk, meg bolt, bkv..ennyik a kirándulásaink:) Könnyen tolható amugy, jok a kerekei??
2011. jún. 18. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco Ultima van, de ahogy látom a képeken ugyanaz, csak mi hordozóval együtt vettük, ezért más a fantázia neve. Szerintem 10 ezret megér, 25 ezer újonnan.

Nem is tudom, mit mondjak róla. Jó is, meg nem is. Nekem mindig lecsúszik benne a lányom, kicsi az ülőfelülete, szerintem nem túl kényelmes neki, bár szívesen ül benne. Két babakocsink van, ezt az autózáshoz, bevásárlóközpontokhoz vettük. A rugózása nem a legjobb ( legalább is a másik kocsinkhoz képest), kicsit zötykölődősebb terepen (pl. füvön) már pattog benne a gyerek. Ezek a negatívumok.

Szerintem menj el egy bababoltba, próbáld ki, nézd meg alaposan, hogy ez kell e neked. Azért mert jó áron van, nem biztos, hogy tényleg ez a legjobb. Másikat is kaphatsz ennyiért.

Ja, én és a párom is gyakran belerugunk a hátsó tengelybe, hozzá kell szokni.

Amúgy jó kis kocsi:)

2011. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!