Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsiról kérnék véleményt?...

Babakocsiról kérnék véleményt? Espiro Vector Lite vagy Quinny Buzz használtan? (Árban megegyeznek) Írnátok tapasztalatokat a 2 babakocsival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok dönteni melyiket vegyük, mivel első baba lesz és még szeretnénk 1-et legalább, a strapabíróság is fontos nem csak a könnyű súly.
2010. nov. 19. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindkettő van :) Mindkettőt szeretem nagyon. Egy baj van igazából mindkettővel, hogy kicsi a bevásárlókosár...

A quinnynek hamar lekopnak a feliratai, és ha max.ra van kihúzva a tolókarja akkor kcisit olyan lötyögős, gagyibb benyomást kelt. De ha nem vagy nagyon magas akkor nem kell kihúznod és úgy teljesen oké :)

Nekünk mondjuk XL-es ülés van, mert a kisebb, újabb szivacsosba olyan másfél éves korú gyereket, már cipőkanállal kell belepréselni:) Pl. télen nagykabátban.

Az Espiro olcsóbb az az előnye, mi 74 ért vettük az egész szettet.

2010. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Buzz van. 2 éves a fiam, még használjuk. Nehéz egyedül beemelni a kocsiba. Amugy szerettem nagyon. Mózes is volt hozzá, tökéletesen fedett és meleg volt, -10 fokban aludt benne a fiam órákig. Sosrm volt beteg. Kétszer kilyukadt a kereke. Amugy tényleg szuper.
2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Buzz volt, én iszonyú gyorsan eladtam... Amíg ücsörgött benne a fiam addig nagyon jól elvolt benne, és én is imádtam, mert nagyon könnyű volt irányítani és stabil is volt.

Viszont aludni az istenért nem akart benne a fiam, ha lefektettem az ülőrészt, szerintem kényelmetlen volt neki a kagylós ülésben feküdni., és jött az ordítás. 8 hónapos volt mikor kaptuk, 9 hónapos korában el is adtam...

2010. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Afiam 2 évesen is képes elaludni a kagylóülésében, neki most is kényelmes, pedig 94 cm magas.
2010. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ha még van vélemény persze szívesen várom!
2010. nov. 20. 15:13
 6/6 anonim válasza:

Leírnám az Espiroról a véleményem, ha valaki ide tévedne.

Kicsi mózes, nem dönthető a háttámlája,kicsi bevásárlókosár, gyorsan kopó kerekek,sportrésze csak kagylóba dönthető, és pici a napvédő teteje, semmit sem ér, ja és a bizt. övét a gyerek 1 kézzel kikapcsolja! Nekem álmaim kocsija volt a gyerek 5 hós koráig, majd kiderültek a hibák. Sajnos.

2012. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!