Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, előfordolt...

Kislányos anyukák, előfordolt nálatok, hogy a kicsinek összetapadtak a szeméremajkai? Szétvválasztás után hogy tudtátok megakadájozni, hogy újra összetapadjon?

Figyelt kérdés
Lányomnak eddig kétszer kelett sebészeten szétválasztani. Félek, hogy újra visszatapad. 3 éves és nagyon fájt neki.
2009. márc. 23. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyémnek, 4.5 éves, már háromszor kellett szétválasztani.

Három éves kora óta minden fürdés után magának széthúzza,(előtte én csináltam neki), ennek ellenére összenőtt újra és újra.A legutóbbi nőgyógyászati szétválasztás óta,ami kb fél éve volt, megint elkezdett neki összenőni, kb 2-3 mm alulról, de mondtam neki mindig, hogy még egy picit jobban húzza szét, és most már az a pici összenövés is eltűnt.Tiszta égés volt mindig visszamenni a nőgyógyászhoz,dehát így visszagondolva nem tudtam volna semmit másképp csinálni. Úgy látszik, mostanra elnőtte.

Fürdés után mindig húzd szét neki óvatosan, vagy hagyd, hogy ő csinálja, ha piros, kend be bepanthennel.Kitartás:)

2009. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igy megússzuk(és Ti is!). Azt mondták, hogy pár év múlva beindul a hormontermelése és akkor már nem lesz ilyen.
2009. márc. 23. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!