Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20hónapos babának milyen...

20hónapos babának milyen ételt lehetne csinálni tehéntúróból? Ti csinálnátok ilyen tejtermékből hamit neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kőrözött, töltött zsemle,túrógombóc, vargabéles......

palacsintába töltelék

2011. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

előzőt kiegészíteném: túróstészta, túrósbukta, túróskuglóf, krémtúró


1 éves korától rendszeresen kap túrós hamikat :)

2011. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora óta kap túrót, joghurtot, kefírt, stb. 1 éves kora óta pedig tejet.

rengeteg dolgot csinálok neki túróból, a túrófánktól a túrós tésztáig, gyümölcsös túrókrémet, túrós sütit, túrós kiflit, stb.

2011. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy még csak 6fogunk van, és nem igazán eszi a darabost. Most kezd jönni a többi fog.
2011. jún. 19. 10:34
 5/14 anonim ***** válasza:

20 hónaposan nem eszik darabosat? Azért ideje lenne.

Az enyémek 1évesen szendvicst ettek.

2011. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eszik darabosat, de most kezdi megszokni. Előtte mindig kihányta. Szerinted nem próbálkoztunk eleget????????? Elég nagy utat tettünk meg idáig...
2011. jún. 19. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:
az lényegtelen, hogy hány foga van, enyém 10 hónapos kora óta eszik darabosat, akkor még csak 2 foga volt. most 19 hónapos, 6 foga van és azt eszi mint mi. a husikat picire vágom, minden mással megbírkózik
2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

bocs, nem bántani akartalak, csak megdöbbentem.

A legtöbb gyerek 1 évesen mindent eszik, fog nélkül is.

2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, nem az volt a kérdésem, hogy kinek hány foggal mit evett. Higgyétek el, kísérleteztünk folyamatosan. Kenyeret már régebb óta eszik, de darabos ételeket nem akart. Ti sem hánytattátok volna meg darabossal, gondolom, direkt mindennap a gyereketeket. Én sem szeretek hányni, ti igen? Ebbe gondoljunk mindig bele...A babám sem szeret hányni.
2011. jún. 19. 12:02
 10/14 anonim ***** válasza:
nemm azt mondtam, hogy hánytasd, csak hogy nem számít hány foga van mert erős az ínyük. nem kötözködni akartam, bocs ha annak tűnt
2011. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!